Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Féltékenység?betegség?

Féltékenység?betegség?

Figyelt kérdés
sziasztok lenne egy kérdésem, párkapcsolatban elek kb 9 hónapja, az elején szépen indult minden .ő volt az a férfi akire mindig is vártam. Mi ez előtt is barátok voltunk extrákkal, a legjobb tulajdonsága az volt ,hogy soha nem vert át vagy amitott olyasvalamivel ami nincs ,mióta együtt élünk nagyon féltékeny vagyok ,folyamatosan ellenőrzöm Facebook, watsapp üzenetek minden .ennek tetejében annyira belemerultem a gondolkodásba,hogy azt hiszem hogy koze van a baratnomhoz aki a párom legjobb barátjának a menyasszonya, ugye mint mindennek ennek a felmerulo gondolatnak is van oka a barátnőm túlságosan kíváncsi mindig érdekli mi van a.parommal ha orvoshoz ha elutazunk, folyamatosan érdeklődik. Minden nap egyszerre watsappoznak, messengereznek.es en mar mindent megprobaltam hogy lebuktassam őket, de nem sikerült, nem tudom hogy egy féltékeny ember milyen szinten képes bemeselni magának a dolgokat ,de nem tudom elődönteni, hogy valósak a dolgok vagy csak én próbálok mindenbe ilyen dolgot látni, és mindenekozben elfelejtek boldog lenni mert mindig ezen töprengek

2020. szept. 22. 18:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Kérdezö te SOKKAL BETEGEBB vagy, mint amit eddig gondoltam, sürgösen menj pszichológushoz, ez igen komoly állapot!

Képzelegsz, mindenbe belemagyarázol valamit, ennek igy nagyon rossz vége lesz!

2020. szept. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Nem képzeled be. Megcsal. Egyértelmű.
2020. szept. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
es hogyan tudnám ezt bebizonyitani ?mikor annyi fele keppen próbáltam hogy már többféle kép nem is tudom .semmi konkrétumot nem talaltam csak ilyesmiket .es meg egy olyat is a messengeren hogy titkos beszélgetés de beszelgetes nem volt vagy ki lett törölve csak kitoroltem egy megjelent eszkozt es ertesitest kaptam hogy kitoroltem a közös beszelgetesukbol egy eszközt. Es erre is volt magyarázat hogy valaki fent járt a messengeren .es hiaba gondolkodok annyit ha az a nő kell neki miert kellek neki én ?nincs gyerek nincs vagyon nincs semmi ami arra késztetne hogy ilyen játékot jatszon! Minden este általában mondja hogy szeretlek ...eljar dolgozni a pénz ügyeinket en kezelem ami azt jelenti hogy minden pénzt haza add.én nem értem ezt az egészet de folyamatosan ezen kattogok .és ha egy társaságban vagyunk akkor ölel csókol puszil amit altalaban itthon nem szokott .az értelmes válaszokat koszonom .
2020. okt. 1. 15:34
 14/28 A kérdező kommentje:
Sehova nem jár el nélkülem egyedüli egy alkalom lenne reggel miután elmegyek dolgozni .de ez a kétely a legrosszabb
2020. okt. 1. 16:04
 15/28 anonim ***** válasza:
Szerintem most azon agyalj mit csinálsz ha beigazolòdik a gyanúd. Változtat valamin? Elhagyod? Nyilván ha megcsal is,de veled komolyan gondolja, akkor az puszta igény,szükséglet. Másrészről régen rossz, ha ezt veled nem tudja megoldani. Elhagynád?
2020. okt. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Ha beigazolodna a gyanúm 100% elhagynam .
2020. okt. 2. 17:25
 17/28 A kérdező kommentje:
Ez a kapcsolat nem egy átlagos kapcsolat ,5 évig barátok voltunj extrákkal, a barátságot ugy ertem h tenleg bármikor szamithatam rá es o is rám ha bármi fontos dolog történt az életünkben mindig ez első volt akivel megosztottam es ez fordítva is .volt hogy volt barátnője,de sohasem csalta meg velem es nekem is volt baratom es en sem vele de en mindig éreztem hogy nekem o az igazi .ha egyszeri alkalom lett volna es be merne vallani hogy megtortent es hibázott es stb megtudnam bocsátani, de azt h hónapok óta ezen torom magam es ok viszonyt folytatnak beszelgetnek a hatam mögött az soha!
2020. okt. 2. 17:35
 18/28 anonim ***** válasza:
És mi az amit nem tudnál elnézni neki? Szexet, vagy, ha lenne neki egy másik "barátja extrákkal "? Tehát nem csal meg de igenis bizalmas, kibeszélős viszonya van valakivel. Tapasztalatom szerint a barátság extrákkal típusú férfiaknak mindig van valaki akivel végig zongorázzák az élet nagy kérdéseit vagy kevésbé nagyot. Nézd pont annyit tudok, mint amit leírsz, és ebből arra következtetek kontaktol olyasvalakivel akit nem feltétlen vállalna előtted. Ez nem feltétlen szex, simán lehet olyan státuszù nő, mint te korábban. Ezt el tudnád fogadni?
2020. okt. 3. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Ha az a nő akire gondolok nem ha más es beszélgetős akkor igen .az a baj hogy nem bízok magamban ,minden egyes szavaban azt keresem mikor hazudhat..anélkül hogy akarnam .de hiányzik valami a kapcsolatunkbol a szenvedély a tűz. Es mikor lenyugtatom magam,hogyha nem szeretne akkor nem lenne es utána keresem a logikus válaszokat a kérdéseimre akkor mik ezek a titkositott beszelgetesek ,ismeretlen hívo a hívás infóba,meg ehhez hasonlok es teljesen ossze zavarodok
2020. okt. 3. 11:04
 20/28 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem megemliteni, hogy 2 évvel ezelőtt az édesapám tragikus elhalálozása után,súlyos pánik beteg lettem,mindenfele betegséget magamnak rengeteg orvost felkeresve mire rajottem ,hogy ezek csak a fejemben vannak,köze lehet e a jelenlegi helyzetemhez?
2020. okt. 3. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!