Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Féltékenység?betegség?

Féltékenység?betegség?

Figyelt kérdés
sziasztok lenne egy kérdésem, párkapcsolatban elek kb 9 hónapja, az elején szépen indult minden .ő volt az a férfi akire mindig is vártam. Mi ez előtt is barátok voltunk extrákkal, a legjobb tulajdonsága az volt ,hogy soha nem vert át vagy amitott olyasvalamivel ami nincs ,mióta együtt élünk nagyon féltékeny vagyok ,folyamatosan ellenőrzöm Facebook, watsapp üzenetek minden .ennek tetejében annyira belemerultem a gondolkodásba,hogy azt hiszem hogy koze van a baratnomhoz aki a párom legjobb barátjának a menyasszonya, ugye mint mindennek ennek a felmerulo gondolatnak is van oka a barátnőm túlságosan kíváncsi mindig érdekli mi van a.parommal ha orvoshoz ha elutazunk, folyamatosan érdeklődik. Minden nap egyszerre watsappoznak, messengereznek.es en mar mindent megprobaltam hogy lebuktassam őket, de nem sikerült, nem tudom hogy egy féltékeny ember milyen szinten képes bemeselni magának a dolgokat ,de nem tudom elődönteni, hogy valósak a dolgok vagy csak én próbálok mindenbe ilyen dolgot látni, és mindenekozben elfelejtek boldog lenni mert mindig ezen töprengek

2020. szept. 22. 18:59
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
beképzelt *
2020. okt. 3. 19:03
 22/28 anonim ***** válasza:

Mikortól érzed ezt a féltékenysèget? Tudod mihez kötni? Az a nő akit nem tolerálnál mivel verte ki nálad a biztosítékot?

Apukád halálát akkor tudnám elképzelni befolyásoló tényezőként, ha nagyon klasszikus apa-lánya kapcsolat volt köztetek. Tehát te voltál a szeme fénye stb. Ebben az esetben szerintem gyakorlatilag a legnagyobb és legrégebbi "férfi rajongód " is elvesztetted egyben,nem kapsz annyi feltétlen szeretet, ez megintathatja az önbizalmad.

De szerintem ettől függetlenül az intuìciòt nem szabad figyelmen kívül hagyni soha.

2020. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Akkor mit kellene tennem? Mert így megbolonditom magam
2020. okt. 3. 21:45
 24/28 anonim ***** válasza:
Ez biztos hülye kérdés de a "barátnődet" is kérdezted már erről? Pl.hogy miért tudja a párod kódját? (Azért ez elég para).
2020. okt. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Persze,hogy kérdeztem de csak simán hülyének vagyok nézve, mivel a két pasi nagyon jó barát, a barátnőm pasijanak pedig szent amit az asszonya mond!es mindig az van ,hogy csak én veszem fel az ilyesmit, a beszologatasokat meg a stbt
2020. okt. 4. 11:12
 26/28 A kérdező kommentje:
valakinek valami ötlet, hogyan tehetném őket próbára?
2020. okt. 5. 15:27
 27/28 anonim ***** válasza:
Sehogy, Jézusom lődd már agyon magad, az az ember egy szent hogy eddig nem kurt szájon és baxott ki xarni te agybeteg állat
2020. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolok, akik szerint bolond vagyok megtalaltam az illetékes no hajszalat a lakásunkban
2020. okt. 16. 15:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!