Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire lesz nehéz megtanulni...

Mennyire lesz nehéz megtanulni jobb kézzel írni?

Figyelt kérdés

1. Nem tudom melyik kategóriába illik a kérdés

2. Bal kezes vagyok és szeretnék megtanulni jobb kézzel írni. Úgy tanulom hogy minden nap kb egy oldalnyit írok jobb kézzel. Mennyi idő lehet míg szépen megtanulok írni?



2020. szept. 24. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem harminc év alatt nem sikerült.
2020. szept. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz lesz, meg semmi értelme sincs.
2020. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En jobb kezes vagyok de ballal siman tudok irni, mert anno elöadàsokon amikor halalra untam magam, bal kézzel kezdtem jegyzetelni az orai lényeget, hogy legyen benne vmi izgalom is, különben elalszok.
2020. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*amugy jo zavaro benne hogy "tolni" kell a betüket es nem "huzni"

(Jobb kezzel ugye a tested közepétöl nézve kifelè halad az írás, ballal pedig a test közepe felé. Komolyan mondom a tüköriràs is könnyebb lenne, azaz ha bal kezzel a füzet jobb szèléröl kellene balra haladva irni, tükörképesen irva a betüket.)

2020. szept. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

igaz, már régi kérdés, de hátha valakinek segíthet:


én alapból jobb kezes vagyok, de megtanultam bal kézzel írni. (semmi különösebb okom nem volt, csak unatkoztam :DD ) Elősször próbáld meg helyesen tartani a tollat. A mutató és a középső ujjad közé helyezd el, és fogj rá a hüvelyujjaddal kb egy magasságban a mutatóval. Nekem személy szerint könnyebb egy kicsit lejjebb fogni, mint bal kézzel. Ha megvan, a fogás utánna már csak, ahogy te is csinálod, írni kell. sokat. nagyon sokat. be kell tanulnia az agyadnak a mozdulatokat. rajzolj is, akár csak pici köröket, egyeneseket, négyzeteket, stb... használd mindenhez a jobb kezedet. csinálj úgy, mintha a bal nem is létezne, bármilyen nehéz is. nekem fél év volt megtanulni normálisan bal kézzel írni/használni azt. hajrá mindenkinek ! :)

2021. ápr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gyerekek a nulláról nem egész 1 év alatt tanulják meg. Kezd te is onnan.
2021. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

(5 ös vagyok)

Jól mondja a 6.os! Vegyél egy első írás mf-et(1000ft körül kaphatóak). Én is azt csináltam. :)

2021. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!