Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mégis miért van az a fiatalokn...

Mégis miért van az a fiataloknál, hogy drogozni meg inni meg cigizni menő, és ha valaki nem csinálja ezt, akkor már ő a lúzer?

Figyelt kérdés

A korábbi tinédzserekről nem akarok véleményt mondani, a mostaniakra vagyok kiváncsi.

Nekem alapjáraton nincs bajom azzal, aki fiatalkorában elkezd cigizni, vagy inni, vagy elmegy egy szórakozóhelyre, teljesen hidegen hagy. De az már szerintem nagyon gáz, amikor valaki azért cigizik vagy azért iszik, mert hogy azzal is mutassa, hogy milyen menő, pedig süvít róla, hogy nem szokott rá, a ciginek még a szagát is utálja, csak azért csinálja, mert azt hiszi menő lesz ettől, pedig nagyon gázul fest. Én nem mondom azt, hogy sose cigiznék vagy sose innék, mert inni már ittam, de azt nem azért, hogy most akkor jól bevágódok egy társaságba, mert megmutatom, hogy milyen menő vagyok. Azért ittam, mert ki akartam próbálni. A droggal ugyanez. Ha megmarad a mai eszem, akkor soha nem próbálom ki. (Tudom, nem szabad azt mondani, hogy soha, de értitek mire akarok kilyukadni.)


Az osztályban ma is odajött az egyik osztálytársam, hogy menjek ki vele cigizni (mert tudja, hogy a wc-ben lebukik, ezért szokott kijönni). Mondtam neki, hogy nem, mert nem fogok semmit sem kockáztatni azzal, hogy most kimegyek, aztán kapok egy fegyelmit vagy egy igazgatóit, mivel nem hagyhatom el az iskola területét. Plusz ugye még lehet fegyelmi tárgyalásom is, mert az iskola 5 méteres körzetén belül "cigiztünk" volna. (A cigiztünk azért van idéző jelbe, mert egy tanár nem hinné el, hogy én nem cigizek, csak az osztálytársamat kísértem el.) Na mindegy. Erre az lett, hogy én vagyok a lúzer meg engem semmire nem lehet megkérni. Hát ilyenekre nem is!


Nem akarom magam jobb színben feltüntetni, meg ilyen "Én érettebb vagyok az korombelieknél" kezdetű szövegeket lenyomni, nyilván nekem is vannak tinédzserkori fkszságaim, de ez már szerintem is gáz.

Én értem, hogy tini dolog, de miért van?


2020. okt. 2. 18:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mert a cigi és a drog menő akárki akármit is mond!
2023. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!