Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hordják néhányan kifordí...

Miért hordják néhányan kifordítva az orvosi maszkot?

Figyelt kérdés
Úgy értem a kék felét hordják belül pedig azt kívül kellene. Még csak nem is figyelmetlenség, mivel szemtanúja voltam ahogy egy nő még meg is nézte hogyan vegye fel és direkt kifordítva vette fel. Több embernél láttam. Miért van ez?
2020. okt. 2. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Talán azt gondolják, hogy ha az orvosi maszk "kifelé véd", akkor ha megfordítva veszik fel, akkor saját magukat védik.(??) Passz, én még nem láttam ilyet, de ezek szerint nem a kapkodva felvett maszk volt fordítva, hanem direkt így akarta az illető.
2020. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Ezzel jelképezik, hogy kifordult magából a világ.
2020. okt. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert funkcionális analfabéták.

Én nap mint nap találkozom olyannal, aki nem, hogy kifordítva, de egyenest fejjel lefelé veszi fel, jól látható, hogy az orrnyerget tartó drótbetét az állánál van.

"Mindegyf**om, csak fenn legyen, és nem büntetnek" jeligére.

2020. okt. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!