Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiúknak miért jönnek be a...

A fiúknak miért jönnek be a vastag szájú lányok vagy miért tetszenek nekik a teltebb ajkak?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Szépítés nélkül? Egyből a szopás jut róla eszükbe.
2020. okt. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Egeszseget fiatalsagot tükröznek jobban talan jobb fogamzokepesseget is.


Nézz meg pl par szineszt (átalakulás(transformation)az idök alatt),latni fogod ahogy idösödik az ember elvekonyodik a szajuk a vastagsàgàt is elvesziti. Nem velezlen fedezték fel a ruzst is meg a sminktetkot.

2020. okt. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

#1 Nem mindenkinek....


Én nem tudom, csak úgy tetszenek és kész

2020. okt. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Én kifejezetten undorítónak tartom a csalánszopó verseny győztese típusú szájat.
2020. okt. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Intrion ***** válasza:
36%
Manapság inkább divat. Hogy egyes férfiaknak ez miért tetszik az számomra rejtély. Szerintem kifejezetten undorító. De csak azért mert a "jó nő" egyik ideáljának tekintik. Meg gondolom ahogy első is írta talán "jobban is sz*pnak". De ezt eddig senki nem erősítette meg. Nekem legalábbis nem.
2020. okt. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
A nőknek is jobban tetszenek a telt ajkak egy férfin (nyilván normális határokon belül), szóval szerintem ennek semmi közé a szopáshoz.
2020. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokan egyből a szilikonos vastag szájra gondolnak, de a kérdező nem ezt írta.

Egy természetesen telt ajkú nő többnyire vonzó egy férfi számára. Genetikailag így vagyunk kódolva. Nőies vonás.

Nálam nagyon meghatározó ez egyébként.

38/F

2020. nov. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!