Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bevásárláskor rám szólhat az...

Bevásárláskor rám szólhat az eladó, ha felbontok egy terméket? (öblítő, tusfürdő stb.)

Figyelt kérdés
Ezeknél a termékeknél így lehet eldönteni, hogy megveszem avagy sem. Sokan meg szokták szagolni vásárlás előtt. Az a kérdés, hogy ezt "hivatalosan" is szabad? Szólhatnak ezért?

2020. okt. 4. 13:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
9-es pedig így van. Most direkt megnéztem egy Baba tusfürdőt, felbontástól 12 hónapig őrzi meg hivatalosan a minőségét.
2020. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
38%
9. vagyok, igaz, nálam is jelzi, de szerintem nem kell olyan szigorúan venni, mint élelmiszereknél (bár ott sem kell kidobni az adott hónap végén). Legközelebb megkérdezek egy eladót...
2020. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Miután kifizetted, kibonthatsz bármit, - ezután az sem érdekli őket, ha a hypót megiszod a pénztárnál és leadod az üres flakont utána.
2020. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
31%

Mekkora proli dolog már mindent felbontogatni, megszagolni, megkóstolni, megnézegetni, aztán visszarakni...

A normális meg túrja fel a polcot egy bontatlanért.

2020. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
42%
én az orromba nyomtam egyszer veletlen a tusfurdot de senkit nem erdekelt xD
2020. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
87%
#14 Azért beleenni valamibe, vagy összefogdosni a kenyereket nem ugyanaz, mint megszagolni egy kozmetikumot.
2020. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
8as igen van, aki mar ismeri az adott termeket
2020. okt. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!