Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan emberrő...

Mit gondoltok az olyan emberről aki nem örököl és inkább vállalja, hogy soha nem lesz saját lakása, normális több milliós autója egész életében mint hogy bármilyen bankhitelt felvegyen?

Figyelt kérdés
2020. okt. 11. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Azt,hogy önértékelési zavarai vannak.

Nagyszüleim kizartak az örökségből apám halála után. Anyámé a ház amiben élünk. Egyszer hárman biztos megörököljük. Mindig szegények voltunk, sosem kaptam zsebpénzt mégis így 30évesen egy nem fiatal,de nagyon jó állapotu autóm van, 2db milliós motorom és 10millió készpénzem. Mindezt teljesen legális munkával szereztem. Neked is lehet azon kellene gondolkozz,hogy a fővároson kívül is van élet. Lehet pár km-t kellene csak arrébb menj és mindened meglehet. Nem tagadom én nagyon erősen spóroltam.

2020. okt. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Az ő dolga.
2020. okt. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ő dolga.

Viszont ne várjon se elismerést, se egyetértést, se támogatást, mert hülyeség amit sugallani próbál.

2020. okt. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De miért? Én azt hittem ez inkább pozitív dolog. Addig nyújtózkodj amíg a takaród ér, ez nem felelős hozzáállás? A hitelektől függeni nem nagyobb gáz?
2020. okt. 11. 15:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne nagyobb gáz?

Lehet ésszel hitelezni, nem kell koldusbotra jutni, mint a devizahiteles idióták

2020. okt. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Felelősségteljes és normális ember. Miért kell mindenkinek saját ház, saját kocsi, ez meg az, csak hogy villoghasson vele, hogy nézzétek milyen menő vagyok stb? Aztán adósodjon el egy életre? Meg lehet rabszolga emiatt a munkahelyeken. Ha valakinek az okoz örömet hogy pl sokat utazik, világot lát,mindig máshol lakik, minek kötelezze el magát itt ebben az országban? És rengeteg olyan munkakör van, ahol tart karokkal várnak a világ bármely pontján. Külföldön is inkább albérletben élnek az emberek és köszönik szépen, jól megvannak a tömegközlekedéssel. Inkább élményeket gyűjts, mint tárgyakat.
2020. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A hitelekért én sem vagyok oda, például autóra vagy műszaki cikkre nem is vennék fel, inkább félreteszem a pénzt és egyben kifizetem. De egy lakásra valót egy élet alatt lehet csak kb. félre tenni, ott a legtöbb embernek a hitel az egyetlen opció. Mellesleg a lakás az egyetlen dolog, amit később többért tudsz eladni, mint amennyiért vetted. Innen nézve a hitel nem butaság, mert amennyi kamatot kifizetsz, az megtérülhet a majdani eladási árrésen.
2021. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!