Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet jövő nélkül élni? 31 F

Lehet jövő nélkül élni? 31 F

Figyelt kérdés

Lehet úgy élni, hogy tudom,nem fog sikerülni? Hogy sohasem leszek boldog? Az élet nem hagyja, hogy az legyek.

Rosszabb vagyok mindenkinél egy "betegség" miatt. Alsóbbrendű. Röhögnek rajtam. Lenéznek. Ti is ezt tennétek. Próbáltam megoldani, megtettem mindent, de nem ment. A sok rossz emlék felőröl, elpusztít. Ha egyszer el is tűnik ez a keresztem, a negatív élmények örökké velem maradnak és tönkretesznek. Ezeken fogok keseregni és a sok elveszett éven.

Pénzem sem lesz, mert az élet utál, nem hagyja, hogy sikeres legyek. Tehetek mindent, megtalálja a módját, hogy megszívasson.

Mások lehetnek boldogok, engem gyűlöl az élet, nem lehetek az.

Így lehet élni? Kell egyáltalán?

31F


2020. okt. 11. 18:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Elmondanád, mi a betegség?
2020. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Hellmano ***** válasza:
72%
Te vagy a bébipöcsű kesergő?
2020. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1:Nem mondom el. Nem is igazi betegség. De sokan beleőrülnének.

#2: Nem.

2020. okt. 11. 18:21
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Én sem érzem hogy valaha boldog lehetek, nem engedik a körülmények. De így is lehet élni, én soha nem adnám fel. Ha alapvetően szar az élete valakinek, akkor is érik apró örömök, azokba kell kapaszkodni. És nem másokhoz hasonlítgatni magunkat, akiknek szerintünk jó élete van. Ez húzza le leginkább az embereket, amikor más életéhez képest szemlélik a saját életüket.

32N

2020. okt. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Hellmano ***** válasza:
Azt hittem, mert ő is így kesereg mindig. Akkor off ez a része a többin meg próbálj változtatni, ha azt hiszed szar az élet, akkor neked tuti nem az, mert arra van időd meg erőd, hogy itt írogass, tehát nem lehetsz olyan szar helyzetben, mint aki tényleg abban van. Szedd össze magad vagy ha nem sikerül vagy nem akarod, akkor engedd el a dolgot és törődj bele a sorsodba, amit magadnak kreáltál és sodródj lesz ami lesz alapon.
2020. okt. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
#3 - ha meleg vagy, az még nem tragédia.
2020. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Aranyapám, fogadok, ha rendbe tennéd a bélflórádat, fél év alatt kijönnél ebből az állapotból.
2020. okt. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%
Tényleg megtettél mindent?Abban teljesen biztos vagyok, hogy neked fogalmad sincs arról, hogy mi az, hogy mindent megtenni valamiért. Ha dúsgazdag nem is lehet mindenki de pénzt szerezni bárki tud.Tanulsz egy nyelvet, kimégy külföldre, kenyéren-vízen élsz egy legalja albérletben, a szabadidődben másodállásban dolgozol és mondjuk 5 év alatt összejön húsz milla,azzal már kezdhetsz valamit ha hazaköltöznél valami vidéki faluba, kisvárosba. Vagy maradhatsz kint is és már élhetsz egy minőségi életet, egy jó kecót bérelve, hobbikkal foglalkozva, barátnővel,utazgatva, mert az anyagi alapok megvannak hozzá.De azt már most megmondom, hogy amíg idáig eljutsz addig az élet százszor megpróbál majd elgáncsolni,el is fog és csak a makacs kitartásodon múlik, hogy hányszor tudsz majd felállni a földről. A jó hír az, hogy ha kitartasz, idővel hozzászoksz a pofonokhoz, egyre jobban bírod majd őket.Az emberek már csak jelentéktelen biodíszleteknek tűnnek majd az életedben,a sors aljas de egyre erőtlenebb húzásait elintézed egy vállrándítással és lassan felszabadulsz.Eltűnnek a görcsök, a szorongás egy kényelmes elégedettségérzet veszi át a helyét. Onnan pedig már csak egy lépés a boldogság megélése, ami persze nem lesz maradandó állapot, nem is lehet az senkinél, de legalább megtudod, hogy mi is az.
2020. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Az a gond, hogy te már előre eldöntötted, hogy szar lesz az életed, így ne csodálkozz azon, ha az idő ezt igazolni is fogja.Ha arra nem vagy képes, hogy egy anonim oldalon arctalanul, személytelenül felvállald ezt a bizonyos betegségedet vagy akármidet mások előtt akkor ne számíts sok sikerre a helyzet kezelésében a való életedben. Teljesen mindegy, hogy most bébipöcsű,meleg, korai magömléses vagy akármilyen ember vagy,mégis mi történne szerinted ha ezt felvállalnád itt és most?Mondjuk kiröhögnének. És akkor mi van?Senki nem ismer személyesen,nem fogják kiplakátolni a fővárosban, hogy neked miféle gondod van.Nem tudom, hogy bármi változna-e attól,hogy elmondod itt, hogy mi nyomja a lelkedet, de talán rájönnél arra, hogy nem mindeki az ellenséged, hanem vannak akik esetleg tanácsaikkal tényleg megpróbálnak segíteni neked.Az a baj,hogy ha az ember ennyire nincs kibékülve önmagával akkor már lehet, hogy a segítő szándékban is az ellene irányuló támadást látja.Szóval írhatsz te ki ide akárhány ilyen kérdést, attól tartok, hogy nem mi leszünk a megmentőid akik levesszük a keresztedet rólad. Ezt magadnak kell megtenned, de esetedben indokolt lehet egy szakterapeuta támogatása is és ezt tényleg minden rossz szándék nélkül mondom.
2020. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

8: voltam kint külföldön. Nagyjából úgy éltem, ahogy leírtad, igaz, csak 1,5 évig.

Alapból ennyi időt terveztem, voltak terveim idehaza, nem sikerült semmi. Ekkor jöttem rá, hogy ha valakit utál az élet, hiába van terve, nem fog sikerülni sehogy - míg mások, akiket szeret az élet, minimális munkával érnek el olyan sikereket, amiről én csak álmodhatok.

Plusz az elmúlt 10 évben próbáltam megoldani a gondjaimat, mindent kipróbálva, de semmi eredménnyel. Szóval tudom milyen mindent megpróbálni.


#9: leírtam már elégszer. Mindig jöttek a "szuper" ötletek én meg mindig megírtam, hogy nem működnek. És utána én voltam a "hibás" az ő szemükben. Semmi kedvem sincs megosztani a helyzetem érzéketlen fórumozókkal, akik csak azon fognak élvezkedni, hogy mennyivel rosszabb vagyok náluk.

2020. okt. 11. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!