Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet jövő nélkül élni? 31 F

Lehet jövő nélkül élni? 31 F

Figyelt kérdés

Lehet úgy élni, hogy tudom,nem fog sikerülni? Hogy sohasem leszek boldog? Az élet nem hagyja, hogy az legyek.

Rosszabb vagyok mindenkinél egy "betegség" miatt. Alsóbbrendű. Röhögnek rajtam. Lenéznek. Ti is ezt tennétek. Próbáltam megoldani, megtettem mindent, de nem ment. A sok rossz emlék felőröl, elpusztít. Ha egyszer el is tűnik ez a keresztem, a negatív élmények örökké velem maradnak és tönkretesznek. Ezeken fogok keseregni és a sok elveszett éven.

Pénzem sem lesz, mert az élet utál, nem hagyja, hogy sikeres legyek. Tehetek mindent, megtalálja a módját, hogy megszívasson.

Mások lehetnek boldogok, engem gyűlöl az élet, nem lehetek az.

Így lehet élni? Kell egyáltalán?

31F


2020. okt. 11. 18:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
Ezt megértem, hogy nem akarod kitenni magadat fölösleges megaláztatásoknak. De akkor mit vársz ettől az egésztől, hogy ide írogatsz a Gyakorira? Nekem ez ilyen elkeseredett segélykiáltásnak tűnik bele az ürességbe, mert a valódi válaszokra úgysem vagy nyitott.
2020. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%
Igen lehet így élni. Elvégre élsz, nemde?
2020. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#11: nem is kaptam eddig valódi válaszokat.

#12: igen, a kérdés, hogy meddig és miért?

2020. okt. 11. 21:24
 14/16 anonim ***** válasza:
85%

Jelenleg, a Fidesz uralom alatt csak jövő nélkül lehet élni ebben az országban (már ha nem vagy haver, csókos).

Amúgy én is beteg vagyok, nekem sincs emiatt pénzem se mert ugye beteg vagyok, nem pedig valami ingyenélő cigány 200 gyerekkel, azokat tömik segéllyel, adózniuk se kell, nekem meg bevétel nélkül, segély nélkül is fizetnem a TB-t meg a többi szarságot.

Szóval üdv a klubban.

2020. okt. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
85%

Sokaknak ugyanolyan nehéz. Én elég intelligens vagyok, és sokszor eszembe jut, hogy ha nekem nehéz, akkor vajon mit szóljanak azok, akik mondjuk funkcionális analfabéták.

Ilyen az élet, harcolni kell, menni előre. Nagyon sokan nem illenek bele az előírt sémákba. Én úgy vagyok vele, hogy aki lenéz, megbélyegez, azzal szimplán megszakítom a kapcsolatot, ennyi.

Rengeteg energiát fektetek abba, hogy "normális", rendezett legyen az életem. Szerintem nem egyszerű.

Ne ostorozd magad. Akik okoskodnak, akik mások életébe beleszólnak, téged megbélyegeznek, lenéznek, kiröhögnek, azok csakis azért teszik, mert Nekik nincs normális, értékes életük, ugyanis, ha az lenne, akkor nem érnének rá veled foglalkozni.

2020. okt. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
91%

Lehet jövő nélkül élni, mert én is így élek, mert szerintem etikátlan az öngyilkosság és hülyeség is, mert egyszer úgyis meghal mindenki.

De az tény hogy nagyon nem kellemes.

Téged viszont nem értelek... egyszer érdekel a fórumozók vélemenye - hiszen félsz tőlük, egyszer meg te írod azt, hogy nem is valódiak válaszaik, meg nem számít a vélemenyük. Most akkor számít mit mondanak, és tiszteletteljes stílusban írsz a jószándékú válaszolóknak a jövőben, vagy nem számít es akkor leírod a betegségedet meg helyzetedet mert nem érdekel, hogy kinevetnek.

Ha megpróbáltál mindent, akkor milyen választ szeretnél? Itt háromféle ember létezik: aki megoldotta azt a bajt aki neked volt, aki nem oldotta meg és ugyanúgy szenved mint te, meg aki sosem volt ilyen helyzetben. Tee az első faajta válaszolókat eleve kizarod mert nem ismerteted a problemádat, a többieket meg nem tartod helyes válasznak.

Ebben az esetben mit szeretnél tudni és kitől?

2020. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!