Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagy gáz,hogy 20évesen szűz...

Nagy gáz,hogy 20évesen szűz vagyok,és szintén szűz nővel szeretnék együtt lenni?

Figyelt kérdés
Mármint,hogy szeretném,hogy ez együtt történjen meg,mondhatni hogy ez egy igény,hogyha keresni akarok valakit,viszont ebben a korosztályban már nincs sok annyira. Kezdem úgy érezni,hogy kifutottam az időből :/
2020. okt. 15. 23:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Én is így érzem. Meg eleve ez nem egy nagyon jó irány, hogy az a cél, hogy szűz legyen. Engedd el ezt a megkötést. És akkor még időben vagy, de ne húzd tovább ezzel a szűzesdivel. Volt rá 6 éved eddig most már engedd el.
2020. okt. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem az,nézd meg az 50 éves szűz filmet abban a korban sem gáz.

Sok sikert és kitartást.

2020. okt. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Miért olyan fontos hogy szűz legyen?

Azért azt is számold bele a dolgokba hogy egy szűznőnek elvenni a szüzességét nem feltétlen olyan jó buli.

Van aki nem érez különösebben semmit de vannak akiknek elégé fáj.

2020. okt. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
3# Teljesen egyetértek veled,én is szűz vagyok és nem várom el hogy az a nő a szerelmem is az legyen, nekem sokkal jobb érzés ha már nem az, van tapasztalata és ez csak jó lehet.
2020. okt. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Szuz-szuzzel az olyan mint a vak vezeti világtalant. Valoszinu csak gatlasossagbol vágysz szuz partnerre vagy, hogy ne tudjon hasonlitgatni senkihez. Butasag!
2020. okt. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Párom amikor összekerült velem közel húsz éves volt, és szűz. Nyilván nem ezzel kezdte, de amikor az àgyig jutottunk hirtelen benyögte, hogy "Egyébként szűz vagyok", nagyon meglepődtem. Nekem előtte volt már egy partnerem. Soha nem volt "béna", hiába volt szűz, azóta meg sokat fejlődött.

Te esetleg ismerkedésnél ezzel fogod kezdeni, hogy rákérdezel, hogy szűz-e, vagy mi?

2020. okt. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Egy szűz is ugyanolyna érzés mint a nem szűz max félénkebb.
2020. okt. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%
Gáznak nem gáz, csak szerintem nincs értelme. Ezer és egy fontosabb tényező van a másikban, mint az, hogy szűz-e vagy sem.
2020. okt. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező

Nem csak azért akarsz szűznőt mert félsz hogy a tapasztaltabb nő mit szólna ahhoz hogy még szűz vagy? és úgy gondolod hogy a szűz nő elnézőbben viszonyulna hozzád?


Ez egyébként részben jogos lehet mert vannak nők akik nem akarnak tapasztalatlan férfival kezdeni de ha szeretitek egymást akkor valószínűleg nem fogja érdekelni.

Amúgy is elvileg a nők nagy részének nincs orgazmusa.

2020. okt. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nekem egyszerűen csak annyi a vágyam,hogy egy olyan nővel legyen,akihez még senki nem ért úgy hozzá,kész. Valahogy nekem ez jobban tetszik,nem elvárásom,hogy olyan prnosztár kategória legyen,elvégre én se vagyok az,nem várom el,meg majd úgyis kialakul,nem kell erőltetni semmit. Na de jobban tetszik ez,mint egy amin már 250-en átmentek...Egyszerűen tudnám hasonlítani egy tányérhoz,amibe már beleevett más is. Jó,azért nem ennyire durva hasonlatot akartam mondani,de a szavak súlyából kicsit vegyél le,és akkor megérted mire céloztam. Tehát nekem jobban esne az is,ha együtt veszítenénk el. Voltak rossz tapasztalataim mellesleg :/.
2020. okt. 16. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!