Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagy gáz,hogy 20évesen szűz...

Nagy gáz,hogy 20évesen szűz vagyok,és szintén szűz nővel szeretnék együtt lenni?

Figyelt kérdés
Mármint,hogy szeretném,hogy ez együtt történjen meg,mondhatni hogy ez egy igény,hogyha keresni akarok valakit,viszont ebben a korosztályban már nincs sok annyira. Kezdem úgy érezni,hogy kifutottam az időből :/
2020. okt. 15. 23:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Úgy értve sokkal jobbnak tartom,hogy az a nő az az enyém úgymond,nem birtoklom,nem szolga,de úgymond az enyém,és nem egy használt , már mindenkié volt,mint valami ajándék autó...Egyszerűen jobban tetszik az,hogy ő még senkivel sem volt,és engem választott,nagyon nem tetszik az a gondolat,hogy ő már mással is volt előttem,és hogy ez úgymond ebben a tudatban vagyok...Nem azért,hogy aggódnék,hogy az előző párja jobb volt,mi lesz ha emiatt hagy ott...Ilyeneken nem aggódnék,csak azon magán a tényen,hogy egyszerűen ő már nem szűz,én igen,és egyszerűen...Na,nem tudom kifejteni normálisan és sose az jön le amire gondolok,rávezetni sem tudlak 9-es....pedig teljesen másra gondoltam...Elég nehéz ezt kifejteni...
2020. okt. 16. 09:49
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2020. okt. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Mi nem?
2020. okt. 16. 11:04
 14/17 anonim ***** válasza:
46%

Attól még hogy valaki szexel nem fog meg változni.

(ezt most természetesen az "normálisabb" csoportra értem nem arra akin már keresztül ment több mint a fél megye nem mintha azzal feltétlen baj lenne)


Kérdező képzeld el hogy mi lenne ha találkoznál valakivel aki szűz is és együtt vesztenétek el. Aztán kiderül hogy még sem működik a kapcsolat majd szakíttatok. Utána pedig találkozol még egy szűz lánnyal akivel azonban tökéletesen össze passzoltok csak ő olyat keres aki még szűz mint ő és ezért nem akar veled járni.

Vagy lehet ugyan ez fordítva is. Hogy ő hitte azt valakiről hogy ő lesz az igazi aztán kiderült hogy még se. De közben neked lehet hogy ő lesz a tökéletes.


Az hogy milyen nőt találsz magadnak az elégé szerencse és ember ismeret kérdése.

Arról nem is beszélve hogy nem kell a nőnek olyannak lennie amilyen te vagy. Kellenek a hasonlóságok és a különbségek.

2020. okt. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
37%

“Nem használt” “ajándék autó” “tányér amibe mindenki beleevett” “amin 250en átmentek”


Azért minimális tisztelet lehetne benned, faszikám. Gondolom amit teljesíteni fogsz az ágyban, az egyenlő a nullával, én a helyedben visszavennék az arcomból. Előre sajnálom a lányt, aki összekerül veled. (Ha lesz olyan) Nem sértegetni akarlak, csak felnyitni a szemed, hogy milyen otrombán beszélsz a nőkről.

2020. okt. 17. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
15. Azerr ehhez irtam,hogy nem teljesen igy gondolom,de tudtam hogy egybol ugrani fognak rá mint amerikai focisra a labdára. Tipikus vakegér. Pedig már reménykedtem,hogy az emberek tudnak olvasni is.
2020. okt. 17. 09:48
 17/17 anonim ***** válasza:
37%

"Egyszerűen tudnám hasonlítani egy tányérhoz,amibe már beleevett más is."


Ha rendesen el van mosva, észre sem veszed, hogy már használt :D

2020. okt. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!