Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha játszadoztak...

Mit tegyek, ha játszadoztak velem, és most az egész évfolyam rajtam röhög?

Figyelt kérdés
Rám írt az egyik évfolyamtársam, aki még kilencedikbe tetszett. Nagyon jól elbeszélgettünk, legalábbis én azt hittem. Leírta, hogy tetszek neki, meg nem mer hozzám odajönni szünetbe, stb. Megbeszéltünk egy találkozót hétvégén. Aztán tegnap reggel annak a srácnak az osztálytársa megkeresett engem szünetbe, hogy nem akar megbántani, csak segíteni akar, de az a fiú rajtam röhög és mutogatja mindenkinek, és nem jönne el a találkozónkra, csak bolondít. És azt mondta, hogy ő sose lenne együtt egy olyan lánnyal, mint én. Az egész évfolyam tudta, csak én és az osztályom nem. Amikor elmegyek valamelyik évfolyamtársam mellett, akkor nagy gülledt szemekkel végignéznek, meg sugdolóznak.
2020. okt. 16. 06:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne csinálj semmit, csak te sem menj el a találkozóra!

Ha számonkéri, akkor mondd meg, hogy csak játszottál, nem érdekel komolyan.

2020. okt. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem kell csinálni semmit.

Ebbe természetesen bele tartozik az is, hogy nem mész el a találkozóra sem.

2020. okt. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az évfolyam meg jövőhéten fog találni magának más elfoglaltságot, és a szünet után már máson fognak röhögni.
2020. okt. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden csoda 3 napig tart! Ez rohadt nagy igazság! Ne törődj vele,ne legyen ennél nagyobb öröme! Ennyi!
2020. okt. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mész el, akkor a pasin fognak röhögni!
2020. okt. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg!

Minden csoda három napig tart. A jövő héten lesz tőled érdekesebb sztori.

Legyél nyugodt, csinálj úgy mintha semmi se történt volna, szóval éheztesd ki a pletykára éhes bandát. Ügyes legyél!


(Ritka ütnivaló surmó a srác, igazi b*nkó.)

2020. okt. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elcsitultak a dolgok, minden rendben?
2021. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!