Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket miért utálnak?

Titeket miért utálnak?

Figyelt kérdés
Akit sokan utálnak.

2020. okt. 18. 00:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem mondanám, hogy sokan utálnak, viszont sokan nem bírnak elviselni és nem kedvelnek. Általában azért, mert nem azt mondom, ami jól hangzik, hanem a valóságot és túl egyenes vagyok.
2020. okt. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Engem sem utálnak sokan (tudtommal), viszont néhány embertípus, akik különösebben nem csípnek, mert reális vagyok, nem játszom meg magam és ha udvariasan is, de mindig az igazságot mondom.
2020. okt. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Mert egy mitugrász kis ütni-bullyzni való gyerek voltam iskolában. Mindenkivel barátkozni akartam, azokkal is, akik nem akartak hozzám sem szólni. Ha nem kaptam figyelmet 1 másodpercig, kiharcoltam magamnak. Még ha bántalmazás is lett a vége. Inkább hagytam hogy üssenek, bántsanak, csak figyelmet kapjak. Rosszul neveltek szüleim, burok alatt, életképtelennek neveltek. Mazochista lettem és sosem védtem meg magam. Kövér is voltam mindig és amiatt is utáltak. Emellett a kimagasló sulis teljesítményem miatt is. Mára mindenki utál és aki nem, azt is szeretném, hogy utáljon. Egy idő után utálni is fog. Megérdemeltem a sorsom.
2020. okt. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Őszinte vagyok és nem megy a sggnyalás. Ez úgy általánosságban az oka.

Persze volt már olyan, hogy gőzöm se volt mi baja velem valakinek. A lányok nem szoktak kedvelni. Egy lányról tudok biztosan, ő azért nem kedvelt, mert féltékeny volt a külsőmre meg az akkori barátomra. A többieket nem tudom.

2020. okt. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#3 te vagy én?...
2020. okt. 18. 01:01
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehet
2020. okt. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert unalmas vagyok és csak az autókról meg a fociról beszélek.
2020. okt. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én általában senkinek nem szoktam szimpatikus lenni, mert visszahúzódó és félénk vagyok, nem nézek mások szemébe, kisebb megakadásokkal és keveset beszélek, és lány/nő létemre ritkán szeretem csinosítani magam (nincs is mit, mert az adottságaim is előnytelenek). Sokat sajnáltatom magam, és nem nagyon érdekelnek mások (nem szoktam felőlük kérdezni).
2020. okt. 18. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom,ezt soha sem tudtam de már én is utálom magamat,nagyon remélem hogy hamarosan vége lesz ennek és a földalá kerületek végre.
2020. okt. 18. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy utálnak, de munkahelyen van 3-4 ember, akinek nem szimpatikus a munkához való pozitív hozzáállásom. Én törekszem mindig a tökéletesre, ez a pár ember meg leszarom stílusú, és párszor sikerült már "összeveszni". Van aki hozzám se szól, köszönni sem képes (óvoda szint). De amúgy jó és szerethető ember vagyok, segítőkész. De aki lusta disznó és leszarja a munkáját azok utálnak :D Egészségükre:)
2020. okt. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!