Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket miért utálnak?

Titeket miért utálnak?

Figyelt kérdés
Akit sokan utálnak.

2020. okt. 18. 00:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt gondolják, hogy milyen szuper életem van.
2020. okt. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom,mert kevés olyan ember van,akit szándékosan vagy véletlenül megbántottam.Mindig magamnak való voltam,nem tudok jópofizni,nem mindenkivel tudok/akarok beszélgetni.A másik,hogy volt egy időszak amikor sokat buliztam,szex,viszonyok,de sose hatudtam senkinek meg voltak a határok.Ez nem tetszik a fiúknak,a lányok meg féltékenyek.Főleg azok,akik ugyanezt csinálták,vagy akiknek rossz volt a kapcsolatuk jó kislány létükre.Amit biztosan tudok,azok a ruháim,cipőim,mindig szerettem a szép cuccokat,nem sajnáltam rá a pénzt.Az egy dolog,hogy egy évben kétszer vettem valamit,és nem sok ruhám volt,de drágábban vettem mint mások.Most is utálnak sokan,pedig tényleg kerülöm az embereket,normálisan viselkedem.De amúgy nem igazán érdekel mások mit gondolnak rólam.
2020. okt. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nálam sajnos ott kezdődik a dolog, hogy rossz első benyomást keltek másokban. A korosztályomhoz képest csendesebb, visszafogottabb vagyok és nagyon könnyű zavarba hozni. Nagy társaságban, vagy csak mellettük elsétálva már zavarban vagyok. És bár "csak" zavarban vagyok (bocsi a sok szóismétlésért), az emberek elkönyvelnek engem valami bunkó csitrinek, pedig a valóságban nekem csak több idő kell ahhoz, hogy kinyíljak és feloldódjak.

Az emberek tévesen azt hiszik rólam, hogy arrogáns vagyok és lenézem őket, pedig ez messze áll a valóságtól.. Nagyon sokan félreértenek és elkönyvelnek valaminek, ami amúgy nem vagyok.

Ez már rettenetesen idegesít egy jó ideje, próbálok ellene tenni, eddig több-kevesebb sikerrel.. Bár lekopogom, mert eddig egyetemen inkább siker volt szerencsére. Remélem így is marad!

2020. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%
Valaki biztosan utál,pedig nem vagyok egy rossz gyerek.
2020. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha valaki sorbanallasnal pofatlanul es sunyin tolakszik, meg szoktam kerdezni, hogy ez most mi.
2020. okt. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én már többször hallottam magamról vissza, hogy flegma vagyok, és, hogy nem érdekel eléggé az, akivel beszélgetek.

Utóbbira annyi mentségem van, hogy ha valakivel jóban vagyok már egy ideje, akkor úgy állok hozzá, hogy bármikor bármit elmondhat - tehát ha rosszul érzi magát nem igazán érdeklődöm róla (pláne akkor nem, ha miután rákérdezek, hogy mi a baj semmi a válasz), hanem ha szeretné, akkor majd elmondhatja, és ott leszek neki.

2020. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!