Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kezdődik az év legrosszabb...

Kezdődik az év legrosszabb időszaka - A korán sötétedés, a hideg, a depresszív, visszateszítő, életerő elszívó kinti hangulat, a kopárság. Ki hogyan bírja ki a következő óraátállításig, amikor végre ismét sokáig van világos, süt a nap?

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 16:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
47%
Én nem látom ilyen kellemetlennek ezt az időszakot, mert a télnek vannak szépségei, pl. ha esik a hó (más kérdés, hogy Mo.-n tíz éve nem esik). A hideget is szeretem, amikor jó, tiszta, éles a levegő és messzire ellátni. Az egyetlen, amit utálok, az az, ami most van, ez a se hideg, se meleg nedves-párás-sáros időszak és az, hogy nem látom a Napot. Nekem konkrétan ezzel a novemberi időjárással van a bajom. Sosem szerettem a novembert.
2020. nov. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Imádom
2021. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
91%
Lehetne már szerintem is ősz, utálom a nyarat.
2021. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!