Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kezdődik az év legrosszabb...

Kezdődik az év legrosszabb időszaka - A korán sötétedés, a hideg, a depresszív, visszateszítő, életerő elszívó kinti hangulat, a kopárság. Ki hogyan bírja ki a következő óraátállításig, amikor végre ismét sokáig van világos, süt a nap?

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 16:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%
Gyertyák, hangulatvilágítás, meleg berendezés. Tea, kakaó, kiskedvenc. Egy puha macskát nyomorgatva boldogan telik az este :D Jó film, jó zene, könyv.
2020. okt. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
95%
Varosban nagyon meghittek a kivilagitott hazak, utcak. Oke, Coviddal sujtva nem olyan ez se. De meghittseg van benne. A termeszet, taj meg mindig szep.
2020. okt. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%
Én most vagyok jó időben, a tavaszi átállást nehezebben viselem.
2020. okt. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
95%
Tedd rendbe a cirkadián ritmusodat, kérdező. Úgy pont akkor és pont annyi kortizol fog a rendelkezésedre állni, ami napközben elnyomja a melatonin álmosító, depresszív hatását.
2020. okt. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%
Neked legrosszabb, nekem legideálisabb. Ilyenkor kezdek energizálódni (legszívesebben nyári álmot aludnék, ha tudnék aludni a rohadt hőségtől), de igazán majd 5 fok környékén fogok magamhoz térni, és ha kivételesen lesz végre hó is, örömtáncot lejtek. Nem vagyok sem hüllő, sem növény, így nincs szükségem melegre és napfényre.
2020. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
82%
Eleinte engem is lenyomott, utána eszembe jutott az augusztus, és hogy mit szenvedtem abban a dögmelegben, és már rögtön nem látom ilyen borúsan a helyzetet.
2020. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
93%
Én imádom, mondjuk én amúgy is kb egy Tim Burton film díszleteiben érezném magam igazán otthonosan, szóval az sem igazán zavarna, ha csak sötét lenne :D
2020. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
68%

15-ösnek

"Nem vagyok sem hüllő, sem növény, így nincs szükségem melegre és napfényre"

Ne haragudj, nem szeretnélek megbántani, de ha nem lenne fény, nem sokáig bírnád ki. Ugyanis nem csak a D-vitamint termeli, hanem életfeltétel is pont úgy, mint például az oxigén. Kérlek, ne vedd sértésnek, mert lehet, hogy te úgy érzed, hogy nincs szükséged rá, de hidd el, komoly bajban lennénk, ha hirtelen eltűnne az összes természetes fény.

/8-as voltam/

2020. okt. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
81%
18-asnak: nem bántottál meg, természetesen tisztában vagyok a biológiai folyamatokkal, napfény nélkül ennivalónk sem lenne; csak arra céloztam, hogy nem tartozom azok közé, akik fűvel-fával közlik, hogy napelemmel működnek és rögtön előadják a hattyú halálát, amint öt percre beborul az ég.
2020. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
91%
áh, így már értem. igen, szerintem igazad, amit mondtál, van az a pont, amikor az már tényleg sok :)
2020. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!