Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen irányban...

Szerintetek milyen irányban tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

Humán beállítottságú vagyok és a nyelvek is elég jól mennek. Matekból sem vagyok annyira nagyon rossz, de azért az egyetemen tanult matek már sok lenne nekem. Angolból és magyarból fogok emeltezni, illetve van egy angol és egy francia középfokú nyelvvizsgám.

Amik érdekelnek: nyelvek és különböző kultúrák, emberek segítése(ez lehet fogyatékos embereknek való segítés, vagy hátrányos helyzetben élőknek való segítés) a társadalom(annak működése, az emberek szerepe benne stb) illetve a bűn-bűnelkövetés stb..

Nekem is vannak elképzeléseim, de sajnos eléggé képlékenyek, és szívesen vennék más ötleteket is. Az sem baj, hogyha az alapszak után még egy mestert is el kell végezni, sőt. Illetve az is fontos, hogy ne annyira nagyon szarul lehessen vele keresni. Mármint nincsenek akkora hű de nagy elvárásaim, de azért ne legyen a fizetés annyira a legalja.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2020. okt. 28. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:
97%
Gyógypedagógia. Mesteren lehet kriminológiát tanulni utána.
2020. okt. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!