Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmentem a varosba 80 km-re...

Elmentem a varosba 80 km-re randira, és így jártam?

Figyelt kérdés

szóval bementem 80 km-re, csomó üzemanyag, csomó idő, órák.


majd elkéstem 5 percet, nézem a messengert, hát már írt párat a csaj, hogy hol vagyok, és lelépett a megbeszélt idő után 3 perccel...


nagyon korán elindultam itthonról, csak a városba épp csúcsforgalom volt... és na bumm késtem pontosan 5 percet.


kérdezem tőle, hogy visszajössz?

hát ő biztos nem jön vissza, megvárom

ő: az neki legalább fél óra, nem jön vissza


(itt kellett volna azt mondanom, hogy akkor vissza se gyere, kössz)


végülis megbeszéltük és leszállt a buszáról én odaautóztam valami kocsmához és beültünk.

egy kólát is kifizettem neki.

majd fél órán belül lelépett

majd a következő üzeneteimre nem válaszolt egyáltalán, 1 napos késéssel és abba is maradt...

rosszul is sült el az egész.


de a lényeg, hogy csomó időt, pénzt elégettem... jól megcopatott... ezzel nem azt mondom, hogy kötelező lett volna mindenképpen, csak azért ez jól megcopatott...


tesóm szerint a benzin pénzhez nem kellett volna sokat tenni, és egy legalább 2 ponttal jobbat kibérelhettem volna 1 órára, sokkal jobban jártam volna


Most megint van vagy 50 meccsem a tinderen... sok szegedi megint...

Szerintetek?


2020. nov. 2. 17:58
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
mármint csak akkor láttam a messengert, amikor már lelépett, előtte nem néztem meg a telefont
2020. nov. 2. 17:59
 2/28 anonim ***** válasza:
89%

Most mi a kérdés?


Ez szívás, ez van. Nekem is volt rengeteg elég rossz Tinder-randim, ha vigasztal.

2020. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így jártál. De ne aggódj, jobb hogy nem alakul belőle semmi.
2020. nov. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt meglehetősen tahó dolog volt ez a csajtól, mondom ezt nőként - totál függetlenül attól, hogy honnan és hogyan érkezel. Másrészt viszont illik szólni, hogy késel, akkor is, ha csak pár percet!
2020. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom azt hitte, hogy épp te szivatod meg őt azzal, hogy se nem reagálsz arra amit ír, se nem mész el a randira. Oké, hogy te tudtad, hogy késel, és nem késtél sokat, de ő ezt nem tudta, annyit érzékelt, hogy se nem írsz, se nem mész. Szólnod kellett volna. Oké, ő is túlreagálta, de azért a pasik általában előbb ott szoktak lenni egy randin pár perccel, mert mégse a nő várjon, szerintem ez így helyes.
2020. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%

"Elmentem a varosba 80 km-re randira, és így jártam?"


Igen,elmentél a városba 80 km-re randira és így jártál. Vagy mi a kérdés?

2020. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem a csaj tehet róla, hogy milyen messziről mész. Írhattál volna neki, hogy bocsi, de kések. Meg miért is szívatott meg? Miért kell pörögni az egy kóla árán? Komolyan nem értem a problémádat.
2020. nov. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Közelebb nincs nő? Egyébként nekem fénykoromban kb minden 8-10 próbálkozásra jutott egy siker. Ki lehet számolni, hogy a közel 50 felejthető kapcsolathoz hány fiaskón keresztül vezetett az út. Mindamellett még így is olcsóbban úsztam meg, mint te.
2020. nov. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

#8

az elég gyenge arány

2020. nov. 2. 18:34
 10/28 A kérdező kommentje:

hát itt vidéken nem nagyon akad... tegnap felmentem a facebook date appra...

hát szabályosan megijedtem... tele van ronda nővel, meg 30as gyerekes nővel....

borzasztó gyenge a felhozatal

2020. nov. 2. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!