Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmentem a varosba 80 km-re...

Elmentem a varosba 80 km-re randira, és így jártam?

Figyelt kérdés

szóval bementem 80 km-re, csomó üzemanyag, csomó idő, órák.


majd elkéstem 5 percet, nézem a messengert, hát már írt párat a csaj, hogy hol vagyok, és lelépett a megbeszélt idő után 3 perccel...


nagyon korán elindultam itthonról, csak a városba épp csúcsforgalom volt... és na bumm késtem pontosan 5 percet.


kérdezem tőle, hogy visszajössz?

hát ő biztos nem jön vissza, megvárom

ő: az neki legalább fél óra, nem jön vissza


(itt kellett volna azt mondanom, hogy akkor vissza se gyere, kössz)


végülis megbeszéltük és leszállt a buszáról én odaautóztam valami kocsmához és beültünk.

egy kólát is kifizettem neki.

majd fél órán belül lelépett

majd a következő üzeneteimre nem válaszolt egyáltalán, 1 napos késéssel és abba is maradt...

rosszul is sült el az egész.


de a lényeg, hogy csomó időt, pénzt elégettem... jól megcopatott... ezzel nem azt mondom, hogy kötelező lett volna mindenképpen, csak azért ez jól megcopatott...


tesóm szerint a benzin pénzhez nem kellett volna sokat tenni, és egy legalább 2 ponttal jobbat kibérelhettem volna 1 órára, sokkal jobban jártam volna


Most megint van vagy 50 meccsem a tinderen... sok szegedi megint...

Szerintetek?


2020. nov. 2. 17:58
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
ronda, dagadt stb.
2020. nov. 2. 18:44
 12/28 anonim ***** válasza:
79%
Azért kéne ilyen idiótaságok helyett mint Tinder meg Snapchet és társai élőben ismerkedni, lehetőleg azt se szórakozóhelyen. Aztán meg a pofára esés van. Még örülj neki hogy tényleg nő volt, nem valami 70 éves pedofil.
2020. nov. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

#12

na ne mond

és hol ismerkedjek?

itt még szórakozóhely sincs


mondj jobbat, de komolyan...

2020. nov. 2. 18:54
 14/28 anonim ***** válasza:
94%
Igazából ezt a "csomó pénz" dolgot nem értem. Került az egész művelet körülbelül 5 ezer forintba. Ha már ezt soknak érzed, akkor ne 80+ km-re lévő csajokkal ismerkedj, mert később csak még drágább lesz.
2020. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Szítam is a fogamat...
2020. nov. 2. 20:31
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Meghivtad egy kolara? :D Odabasztal azert :D
2020. nov. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Ez volt az első randid az évben, vagy mi ?!
2020. nov. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, te sem lehetsz egy álomakárki a hozzáállásod alapján. Ha 5000 forint miatt "szíttad a fogad", akkor igazából sóher vagy. Döntsd el, hogy megéri neked a megfelelő barátnő az 5000 forintot, vagy maradnak az általad rondának és dagadtnak tartott nők.
2020. nov. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Mi lett volna, ha a randi idopontja elott szolsz, hogy nagy a forgalom, lehet, hogy kesni fogsz? Elore. Mondjuk fel oraval.

Mi lett volna, ha ugy indulsz, hogy elobb erj oda a randinal, es ahhoz kalkulalsz? Igy megyek fogorvoshoz es mindenhova, ahol halalpontos akarok lenni.

Ot perc tenyleg nem sok, sot, huszoneve negyedora is belefert, mert nem volt mobiltelefon. De mar van.

2020. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
En leragadtam ott, hogy az illeto ennyit utazott egy randiert. Tudod mikor...
2020. nov. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!