Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon miért utálom a gyerekeket?

Vajon miért utálom a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Miért idegesítenek annyira? Egyszerűen nem értem. Mármint azt tudom, hogy azért utálom őket (egy-két kivétellel) mert hisztisek, idegesítőek, nem tudnak viselkedni (tudom, hogy ez a szülő hibája, de akkor is a gyereket utálom). Egyszerűen rosszul vagyok tőlük és gondolom, hogy ez nem normális, mert a legtöbb ember oda van a gyerekekért. Na hát én nem, sőt. Ez miért lehet?
2020. nov. 5. 14:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%
őőőő talán kérdezz meg egy pszichológust?
2020. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát a hisztis gyerekekért én sem vagyok oda.
2020. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
24%

Minden gyerek hisztis olykor (mellesleg a felnőttek is). Nyilván senki nem rajong egy éppen hisztiző gyerekért. De szerencsére a legtöbb gyerek csupán olykor hisztizik.


Ismersz te tulajdonképpen kicsit közelebbről gyerekeket?

2020. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egyszerűen ilyen vagy, nem mindenkiből tör elő az anyai, vagy az apai ösztön, amikor meglátnak egy gyereket. Belőlem is undort váltanak ki, és soha nem is lesz gyerekem. Már párszor kellett vigyáznom gyerekre, szóval tudom, hogy milyenek, még a csendesebb gyerekeket sem szeretem. Egy óra után már azt mondtam, hogy én ezt nem bírom, alig várom, hogy jöjjön érte a szülő. Nem kell emiatt pszichológushoz járni, csak jó pofát kell vágni gyerek közelében, igazából ennyit tehetsz.
2020. nov. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
7%
Mert beteg vagy nagyon.
2020. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindent embert nem szeret senki.

Ahogy felnőttek, gyerekek se lehetnek mind szimpatikusak.

Nekem se szimpi mind, a neveletlenség kikészít. Nem direkt csinálják, de nekem tolakodás akkor is sok ilyen dolog.És akkor a nagyanyjától tudom is, hogy rá se szólnak, hagyják, hogy olyannal játsszon, amivel nem kéne amúgy...de ezt ne már az én házamban. Én rászóltam.

2020. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
3%
Mert még te is az vagy. Nem akarok paraszt lenni, de... A környezetemben azok az emberek (illetve nők, mert férfiak nem gyűlölködnek gyerekekkel) vannak ezzel így, akik gyerekként igazi kis görcsök voltak. Valaki, valahol elhitette velük, hogy ők különbek, mint más. Felnőve meg rájönnek, hogy ha náluk aranyosabb van a közelben, akkor nem körülöttük forog a világ. Kivéve, ha az az aranyosabb valami egy kutya vagy macska, mert akkor aztán lehet visítozni nekik, és nem vonják el a figyelmet. Jöhettek vergődni, teszek rá.😃
2020. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

#7

Én vagyok akkor az ellenpélda. Gyerekként is visszahúzódó voltam, akkor se szerettem a többi gyereket. A szüleim soha nem hitették velem el, hogy különb lennék bárkinél, sőt.

A mai napig ellenérzéseim vannak a gyerekekkel kapcsolatban. NEM utálom a gyerekeket, de gyűlölök a közelükben lenni.

2020. nov. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
96%
Én sem szeretem őket. Gondolom, te sem a szélsőséges eset vagy, aki megrugdos egy gyereket, ha elmegy mellette, szimplán csak nem szeretsz a közelükben lenni. Szerintem nincs ezzel ban, nem vagyunk "betegek", nagyon sok hasonló embert ismerek. Nekem 99% bizonyossággal nem is lesz gyerekem - és sokkal felelősebbnek gondolom magam, mint azok, akik a csokra lövöldözik magukból a gyerekeket. Tudom, hogy mellettem nem lenne jó élete, úgy érzem, nem tudnám úgy szeretni, ahogy kéne.
2020. nov. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Voltam ismerősömnél...4 gyerek, a ház úgy néz ki mint a putri, két percig nem bírtunk nyugodtan beszélni, jöttek oda hozzám is és nyaggattak a hülyeségeikkel, ordibáltak, visítoztak...és persze senki nem szólt rájuk. És akkor még kérdezték, hogy nekem miért nincs még gyerekem. Hát nem akartam a pofájukba röhögni, hogy kéne a francnak ilyen élet...
2020. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!