Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon miért utálom a gyerekeket?

Vajon miért utálom a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Miért idegesítenek annyira? Egyszerűen nem értem. Mármint azt tudom, hogy azért utálom őket (egy-két kivétellel) mert hisztisek, idegesítőek, nem tudnak viselkedni (tudom, hogy ez a szülő hibája, de akkor is a gyereket utálom). Egyszerűen rosszul vagyok tőlük és gondolom, hogy ez nem normális, mert a legtöbb ember oda van a gyerekekért. Na hát én nem, sőt. Ez miért lehet?
2020. nov. 5. 14:36
1 2 3
 21/22 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
91%

#16: pontosan ezt magyarázom. Én nem vállalok, mert tudom, hogy tőlem nem kapná meg azt a nevelést, amivel kordában tudjam tartani. Egyszerűen képtelen vagyok elképzelni magam szülőként, és pont ezért döntöttem úgy, hogy nekem nem lesz.

Itt most nyilván nem egy 6 hónapos csecsemőről van szó, aki sír, ha fáj valamije - az úgy van rendjén, ő így kommunikál. De amikor anyuka megáll a boltban 2 percre beszélgetni, a 4-5 éves meg majd' letépi róla a kabátot, hogy "deeeemeeeenjüüüüünkmáááááááár"... Ott valamit elfuserált a szülő a nevelésben.

2020. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
74%

Jaj én is utálom öket

Föleg hogy meglátnak az utcán és elkezdik mondogatni:

Hogy :

Nééézdd annyaaa!! Egy baba!


Jaj megörjitenek 😠


Meg egyszer egy kisfiu azt mondta nekem hogy : anya nézd egy kislany! Hazavihetjük és ...?

(Nem értettem mit mondott)

Erre az anyja: majd adok én neked pórázt


Na attól a naptól utálom őlet,hogy folyamatosan kérdeznek,nyafognak ,persze van aki aranyos de a legtöbb..

2021. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!