Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az a sztereotípia,...

Miért van az a sztereotípia, hogy a lányok kedvelik a buszsofőröket?

Figyelt kérdés
Voltam állásinterjún és vagy 5 órát beszélgettem sofőrökkel meg főnökkel a társaságnál egyik amit kiemeltek ,hogy lehet csajozni mert a lányok szeretik a sofőröket, sok kapcsolata lett már ebből , monda. Kérdésem, tehát akkor egy buszon mit esznek a lányok? Megkérdeztem a sofőr bákat, hogy műszaki adatokról beszélgetnek, tehát fordulási szög, légfék tartály térfogat, esetleg járat alatt megbeszélik, hogy a hidros vagy az elektromos retarder különbségét? Ha ennyire érdekli a nőket a busz miért nem csinálják meg rá a jogsit engem is érdekel, imádom a nagy gépeket és megcsináltam rá a papírt hamarosan dolgozok is. Nők még jobb helyzetben vannak mert van az Isihara könyv, nos nők sokkal kevesebben szenvednek színtévesztésben ami egyik kizáró oka a 102 orvosinak.

#szteraotípia
2020. nov. 7. 14:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%

Mert a busz az olyan nagy és a buszsofőrök jól tudnak bánni vele.

A lányok szeretik ha egy férfinek nagy van és tud is bánni vele.

2020. nov. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem sztereotípia, igaz. Sokat buszoztam helyközivel, nagyon gyakran láttam buszsofőrt végigdumálni egy csajjal az utat, oda-vissza másikkal.
2020. nov. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Én sem értem, de mégis létező jelenség. Mármint, sem komoly tudásról nem tanúskodik, sem képzettségről, sem presztizzsel és pénzzel nem jár, de hát valami vonzó mégis lehet benne.
2020. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem az vonz a sofőrökben hogy el tudnak navigálni azzal a nagy dög busszal. De attól még nem akarok buszsofőrnő lenni :D

A kamionosokkal is ugyanígy vagyok, meg igazából minden sofőrrel.

Ügyesség is kell hozzá, meg nagy felelősség is van rajtuk, és nekem ez imponál.

2020. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%
#4 még pár évig élvezheted őket, egyre több helyen már önvezető kamionok és buszok futnak, én is utaztam már ilyennel. Ennyi ügyesség kell hozzá.
2020. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#5 Egy kis frusztráltságot vélek felfedezni a kommentedben
2020. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
#6 mi okom lenne rá? Egy megállapítás volt. Le a kalappal előttük, hogy ennyi pénzért dolgoznak és fenntartják a társadalom egyes szegmenseit.
2020. nov. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ezerszer könnyebb mint autót vezetni. Nagy autóval nem fogsz párhuzamosan parkolni a postánál, be sem mehetsz sok helyre ha mégis akkor jobban figyel rád mindenki és türelmesebbek, tolatni is jobban tudok busszal mint kocsival. Előre látsz sokat, látod az esetleges problémákat, mit tudom én.. pl. 3 autóval előtted kacsázik lassan halad a autós akkor tudod, hogy ebből nem lesz egyhamar normál tempó, lemaradsz míg személy autónál azt látod, hogy van előttesld egy autó és előtte is van egy csak kanyarba derűl ki, hogy az előtt is van egy autós és az tart föl, de addig idegeskedtél, hogy mi fene van vagy legalábbis filóztál rajta. Csak az a ciki, hogy ha baleset van akkor az úgy kezdődik, hogy "foglalkozás körében" ami akár a jogsi elvesztését is jelenti ami utána a havi fizut is dobbantja meg a lelkiismeret, hogy miattad esett el a nénibácsi.
2020. nov. 7. 15:25
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A buszsofor egy preda. Ott ul, vegallomastol vegallomasig lehet menni, ki lehet figyelni a beosztasat. Mas ferfiak nincsenek szem elott, nem lehet rajuk szallni. A buszvezetok generaciok ota ki vannak teve a noknek. De idosebbeknek is, nem csak lanyoknak. Valahogy ki is kell nezni, vagy kell egy pasis stilus.
2020. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Önvezető? Szép álom. De ameddig az a vita tárgya, hogy a sakk r, az Uncle Ben's rasszista a csinos nők fotózása meccseken szexista addig szerintem még nem pár évre vagyunk a önvezető buszoktól/kamionoktól. Ja igen, a Merci ami a legfejlettebb egy árnyék miatt képes magától befékezni a kocsit a vészfékasszisztens rendszer segítségével. Képzeld el ha egy zacskót átfúj a szél az úton és 70 emberrel satuzik a busz abból lenne egy kis kicsi a rakás. :(
2020. nov. 7. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!