Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az a sztereotípia,...

Miért van az a sztereotípia, hogy a lányok kedvelik a buszsofőröket?

Figyelt kérdés
Voltam állásinterjún és vagy 5 órát beszélgettem sofőrökkel meg főnökkel a társaságnál egyik amit kiemeltek ,hogy lehet csajozni mert a lányok szeretik a sofőröket, sok kapcsolata lett már ebből , monda. Kérdésem, tehát akkor egy buszon mit esznek a lányok? Megkérdeztem a sofőr bákat, hogy műszaki adatokról beszélgetnek, tehát fordulási szög, légfék tartály térfogat, esetleg járat alatt megbeszélik, hogy a hidros vagy az elektromos retarder különbségét? Ha ennyire érdekli a nőket a busz miért nem csinálják meg rá a jogsit engem is érdekel, imádom a nagy gépeket és megcsináltam rá a papírt hamarosan dolgozok is. Nők még jobb helyzetben vannak mert van az Isihara könyv, nos nők sokkal kevesebben szenvednek színtévesztésben ami egyik kizáró oka a 102 orvosinak.

#szteraotípia
2020. nov. 7. 14:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Távolsági vagy városi buszsofőrök a népszerűbbek?
2020. nov. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A varosi gyakorlati okokbol egyszerubb tortenet. De tavolsagiak se aggodjanak.

Nokent megszamlalhatatlan ismerosom uldozott soforokoket, es mas idosebbek be is szereztek. De volt okuk aggodni azert, mert tenyleg kaposak voltak.

En veletlenul egyet sem talaltam vonzonak, de szinten preda foglalkozasu ferfiakat uldoztem fiaton. Szoval van alapja.

2020. nov. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért van a a sztereotípia, mert valóban szeretik a lányok a buszsofőröket.. Persze csak amelyik jóképű.Mert azért vannak olyanok is.
2020. nov. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Vélemény,hogy mivel a sofőrök napi több száz emberrel dolgoznak (amiből rengeteg a visszatérő utas) nagy a valószínűsége,hogy megtetszik valakinek. Szerintem csak ennyi van a dologban, hogy több emberrel találkozik, így nyilván a lehetőség is több.
2020. nov. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!