Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem mehetnek ki a...

Miért nem mehetnek ki a párok, élettársak, családtagok sétálni este 8-10-ig? Hol ártanak a vírus védekezésnek az egyesével vagy kettesével haladó emberek az utcán, a legkisebb forgalomban elalvás előtti időszakban?

Figyelt kérdés
2020. nov. 11. 06:53
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
59%
mondom, REGGEL, munka előtt, nem délután.
2020. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 A kérdező kommentje:

Egyébként elmondom a mai tapasztalatokat:

tegnap este 9 körüli gyalogláshoz képest mai nap 7-től:

-10-szer annyi gépjármű az utakon

-10-szer annyi biciklis

-10-szer annyi kutyasétáltató

-10-szer annyi gyalogos, már kerülgetni kellett őket

-20-szor akkora füst mert mindenki hazaért és befűtött, levegő nulla


Ennyi. Autentikus forrás.

Tegnap? Csodálatos körülmények, elvétve néhány boldogan gyalogló ember, a párjával vagy egyedül, néhány biciklis, néhány kutyás. EZT kellett átalakítani a maira??? Hát gratulálok.

2020. nov. 11. 21:01
 53/58 A kérdező kommentje:
Sajnos reggel -este szoktunk kicsit, a reggeli az este már nagyon messze van, és elalvás előtt is igazán hatásos az egészségre.
2020. nov. 11. 21:02
 54/58 anonim ***** válasza:
60%
Igaz. Ma este 6-7 óra környékén olyan tömeg volt mindenütt, hogy én még olyat kb életemben nem láttam. Ez mire jó?
2020. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
92%
Ideiglenes kutyabefogadonak jelentkezzetek! A kutya is jol jar: melegben alszik,biztonsagban,napi kajaja megvan. Te meg mehetsz futni setalni vele akarhanyszor. !! Idomozben meg ra is johetsz,h megszeretted es megtartod veglegesen. Hisz o nem sir,nem veszekszik veled,nem kotoszkodik nem vag szemetsegeket a fejedhez es nem pletykalja ki a titkaidat!
2020. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
100%

56-nak igaza van! Te is profitálsz belőle és a kutya is. :D


Egyébként én állandóan jövős-menős voltam, vagy a barátokkal voltunk hétvégente vagy kirándultunk, utaztunk stb. Ráadásul este 8 után mentünk mindig sétálni a kutyával (most is, mert akkor érünk rá), mivel nagy mozgásigényű, így 2-3 órás sétákat iktattunk be vagy a mezőn a vízpart mellett vagy nyáron a Duna parton. Most előre megyünk 500 métert, aztán vissza a kapuig, utána a másik irányba 500 métert.


Mi közben röhögünk a férjemmel, a kutya meg totál hülyének néz, nem érti, hogy miért tesszük meg ugyanazt az utat párszor.


Mondjuk rendőrt még nem láttam (az éjféli tilalomnál sem), de kíváncsi vagyok ha egyszer találkozunk eggyel, leméri-e az 500 métert a lakóhelyünktől.

2020. nov. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 A kérdező kommentje:
Bevallom tegnap 8-fél 9 ig, mivel nem volt elég a mozgás 8-ig, és végre nem volt akkora autóforgalom, mi is a telkünk előtt sétáltunk, már eléggé unjuk a szomszédok kerítéseinek látványát mit ne mondjak. Ezt NAGYON MAXIMUM 3-4 napig lehet bírni, aztán megtelnek a kórházak mert emberek nem tudnak mozogni. Rossz idő nincsen, csak rossz öltözet, mindig lehet menni. Ha azt akarják hogy ne terjedjen a vírus, lehessen kimenni legalább 9-10-ig.
2020. nov. 12. 11:11
 58/58 A kérdező kommentje:
Persze ha más nem, kutya lesz, de az a helyzet sokat dolgozunk az esti sétán felül annyit nem tudnánk vele foglalkozni amennyit megérdemelne.
2020. nov. 12. 11:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!