Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legjobb ami idén...

Mi volt a legjobb ami idén történt veletek?

Figyelt kérdés

Ha volt egyáltalán. Nyilván egyértelmű hogy a legtöbbünknek, meg úgy kollektíve az emberiségnek egy elég gyászos év ez, sok szempontból. Volt olyan akivel történt valami olyan is ami jó? ha igen, mi volt az? Kis dolgok is érnek!

Kezdem én: nekem az egyetlen dolog ami idén örömet okozott az a Mandalorian második évada (nem vicc!).



2020. nov. 20. 21:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Nekem lett egy nagyon jó munkám 😁✌️
2020. nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Szuper biciklitúrák. Még ezen a héten is el tudtam menni párszor biciklizni.
2020. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Másfél év után találkozhattam a szüleimmel és bemutathattam nekiek az unokájukat,aki mellesleg már 9 hónapos volt akkor.
2020. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
18%

Hát...

A vállalkozásom idén csődbe ment,így elmentem alkalmazottnak.Ott meg jött a rengeteg új ember és új nő.És idén megdugtam jó pár 20on éves csajt e miatt 43 évesen.

Ez csak azért érdekes,mert már teljesen benne voltam a komfortomban hosszú évek óta.

Aztán jött ez a nem kis törés,sőt tragédia és ezáltal visszatértem a 20as éveim végét idéző korszakomba,amikor mindenhonnan puni jött.

2020. nov. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Végtörlesztettem a lakáshitelemet, most már teljesen tehermentes.
2020. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Elveszítettem valakit, akiről eleinte nagyon nehezen tudtam lemondani, de most már így kicsivel később látom csak, hogy mekkora áldás hogy nem az életem része többé. Hálás vagyok, amiért az élet elvette, mert így helyet adott egy sokkal sokkal jobb embernek. :)
2020. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Nekem lett érettségim. A szóbeli felelés mindig nehezen ment és most hogy nem kellett a vírus miatt, így egész jó eredményem lett. Ráadásul a karantén alatt sokat javult az átlagom, akkor jobban rá tudtam fókuszálni a tanulásra.
2020. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Semmi jó
2020. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
#4 A vállalkozás elvesztése nekem is lassan befigyel a vírus miatt!🤜🤛😂 Áhh, már kínomban nevetek, nehéz hét volt... De ami jó az évben, öröm az ürömben, hogy ez a nehéz időszak még jobban összehozott minket a párommal, így a kérdést is megválaszoltam.
2020. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Összeköltözünk a párommal :)
2020. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!