Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legjobb ami idén...

Mi volt a legjobb ami idén történt veletek?

Figyelt kérdés

Ha volt egyáltalán. Nyilván egyértelmű hogy a legtöbbünknek, meg úgy kollektíve az emberiségnek egy elég gyászos év ez, sok szempontból. Volt olyan akivel történt valami olyan is ami jó? ha igen, mi volt az? Kis dolgok is érnek!

Kezdem én: nekem az egyetlen dolog ami idén örömet okozott az a Mandalorian második évada (nem vicc!).



2020. nov. 20. 21:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%

9.

én már áprilisban azt mondtam,mikor jött az önkormányzattól,hogy zárjak be,de a bérleti díjat természetesen ugyanúgy fizessem,hogy nah az anyátok pi csáját azt.

elalibizek,gondolom minimum 2 évet alkalmazottként,aztán ha lement ez a hiszti újranyitok.

2020. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Lett egy jó munkám jó kollégákkal, illetve sikerült venni egy új (nekem új, amúgy használt) autót. 21/F
2020. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
90%
Nekem az volt a legjobb ami idén történt velem, hogy megtanultam síelni⛷️.
2020. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
98%

Elég trágya év volt ez nekem is, de azért itt-ott tudok mazsolázgatni a jó dolgokból. Például a munkám során megismertem egy embert, akivel nagyon jó barátok lettünk, plusz néhány szuper koncertre is eljutottam még az év elején és közepén.


27/F

2020. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
82%
Nekem az volt a legjobb ami idén történt velem, hogy megtanultam síelni ⛷️🙂.
2020. nov. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

23 év után újra eljutottam nagymamám szülőfalujába, ahol réges-régen a nyaraimat töltöttem, de már régóta nincs olyan közeli kapcsolat a nagyon kevés még ott élő rokonnal. 23 éve a fiamat vittem el, akkor még többen voltak ott. Idén végre a lányaimnak is megmutathattam.

Ezen kívül sajnos semmi jó. Ebben az évben az az 1 jó hetem volt, az összes többi egy nagy rakás...

2020. nov. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%
Hogy kiderült, jövőre sikerülni fog az álom, plasztikai műtétem lesz.
2020. nov. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
84%

Meglett a diplomám, fizetésemelést kaptam. A férjemet bár kirúgták a vírus miatt, olyan munkát talált amit imád és kétszer annyit keres. Csak cserébe nem tud haza jönni, csak hétvégente. Szóval ez ilyen vegyes.

A kiskutyám szobatiszta lett a karantén alatt. És azóta meg találtam neki egy jó helyet, ahol amíg dolgozom, kutyák közt játszik, este meg hazajön velem.

2020. nov. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
80%
Egy munkatársammal jobb lett a kapcsolatom, hogy engedtem megismertetni magamat vele.
2020. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
73%
Leérettségiztem és arra az egyetemre nyertem felvételt, amire leginkább szerettem volna, valamint idén megszereztem a jogsit.
2020. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!