Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tanácsolsz?

Mit tanácsolsz?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, dolgozó ember. Annyira felek a haláltól, gyorsan elment a gyerekkorom, sokszor kérdem hol vannak az iskolás éveim... de ez azóta van mióta Hit gyülibe jártam, ki szakadtam már 1 éve és 4 hónapja onnan kb, (családom Római Katolikus, én is jártam régen templomba ahol tök jó volt csak pár ismerősöm bele vitt ebben a gyulibe ahova kb 3 hónapig jártam) és azóta bennem van a szorongás hogy jajj gyorsan megy az idő , megszuletunk meghalunk mindenkinek ezt fújom és sokan rám szólnak hogy hagyjam abba 20 éves vagyok éljek.
2020. nov. 21. 07:38
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Valszeg 80 90 évesen sajnalnad hogy erre ment el az életed ahelyett hogy önfeledten éltél volna.


Kb az ugrik be nekem mikor egy sacc 40-50 éves nö azt mondta hogy amikor 30 volt meghalt a ferje es ö elhatarozta hogy neki más már nem is kell utana.

Es ilyen 50 évesen mondta hogy nah akkor hibazott(azaz amikor még fiatal volt nyitnia kellett volna masra mert most rossz lehet neki öregen egyedül)

2020. nov. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*Kàr hogy nem lehet beszelgetni az idösebb énünkkel a jövöböl. De biztos kapnànk pár észhez teritö pofont :D
2020. nov. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a nagy ötlet. Beszelj idösebbekkel miket bántak meg amit kihagytak huszonévesen vagy mit valtoztatnànak meg
2020. nov. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj pszichológushoz.
2020. nov. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ez azóta van mióta hit gyulibe jártam teljesen össze csavarták az életem gondolataim
2020. nov. 21. 08:05
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Te magadnak kavarod össze.
2020. nov. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne a jövőn aggódj, mert elveszi a figyelmed a jelenről.

Gondolom iskolásként folyton azon rugóztál, hogy "mi lesz ha felnövök/elköltözök stb".

2020. nov. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Baszdmeg, ez már a negyedik kérdésed erről a témáról egyhuzamban. Két perc és megöregszel, kapd össze magad, te vén szar!
2020. nov. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!