Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valóban furcsa személyiség...

Valóban furcsa személyiség lennék?

Figyelt kérdés
Vagy nekem nem lennének céljaim? Nem érdekel különösképp a pénz, hogy "menő" autóm, vagy kacsalábon forgó házam legyen, márkásabb ruhákkal egyszer. Most is egy régi Toyotám van, ami A-ból B-be elvisz. Nem okoz örömet a pénz, nem is boldogít, ahogy mondani szokás, sokkal inkább az, ha segíthetek a családnak, vagy más idegen embernek, amikor látom, hogy örül, az én kedvem is sokkal jobb. Hiszek a spirituális dolgokban, s abban is, hogy egyszer a kizsákmányolás is megszűnik, ami a világban van, s nem nyer akkora teret a pénz. Nem nézek tévét, undorodom attól, ha vásárlásra ösztönöznek, csakhogy a pénzt költse az ember, s hogy folyamatosan a pánikot keltik. Furcsa lenne ez, vagy unszimpatikus hozzáállás ez? 22/F
2020. nov. 25. 21:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egyébként létezik olyan kifejezés, hogy pszichoszomatika.
2020. nov. 25. 23:30
 12/15 anonim ***** válasza:
41%

10#Itt a pánikkeltés a lényeg,minden ember ezzel foglalkozzon addig is nem jut eszedbe hogy teszik tönkre a dolgokat? Szar a fizud stb..

Szlovákoknál van egy olyan tv csatorna hogy csak a 💩 mondja,ilyen baleset meg olyan baleset na ott még te sem maradsz sokáig pozitív,ez halt meg és az, kb 100%-ban csak a rossz dolgokról beszélnek rajta én úgy hiszem itthonra is kéne ilyen csatorna azoknak akik a tvt lesik állandóan.

Nemrég néztem meg egy M1 és TV2 híradót nagyon jól haladnak hogy mindig csak a rosszat mondják és mutassák lassan de biztosan minél több embert tönkre vágnak,ez mind pszichológia.

2020. nov. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Akkor végül is hasonlóan gondolkodunk. Ezért is nézek inkább alternatív, nem szenzációhajhász médiát, lehet ezért engem bolondnak nézni. S igen, engem is zavar, ahogy utaltam a kérdésben is erre, ahogy tönkre teszik a gazdaságot, hogy egyre drágább lesz minden, hogy már lassan összeteheti az ember a kezét, ha fedél lehet a feje felett, meg is kapom, hogy vírustagadó konteós vagyok, mert bizony engem se ez a Covid zavar a legjobban, s hiszem, hogy nagyrészt üzlet az egész. Vajon szept 21-től miért csak maszkban lehet a buszra felszállni, miért nem jó továbbra is a sál, kendő pl? Biztosan csökkent a maszkeladások száma. A mikro vállalkozóktól ugyanúgy beszednek minden adót, sőt az önkormányzat volt fölháborodva, amikor szóvá lett téve, hogy nem kellene valami engedményt biztosítani a forgalomcsökkenésre való tekintettel.
2020. nov. 26. 01:19
 14/15 A kérdező kommentje:
A legnagyobb hisztit az ATV csinálja.
2020. nov. 26. 01:20
 15/15 A kérdező kommentje:
De egy kicsit eltértünk. :D
2020. nov. 26. 01:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!