Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen szürke, hideg időben...

Ilyen szürke, hideg időben miért nem bírom rávenni magam reggel, hogy elmenjek kirándulni? Miért megy el reggelre a kedvem sokszor?

Figyelt kérdés
Az van sokszor, hogy előző nap délután elhatározom hogy másnap reggel megyek, aztán totál elmegy a kedvem, és itt maradok a kényelemben, a meleg szobában inkább. Gáz, hogy így el vagyok kényelmesedve?
2020. nov. 26. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. A kirándulás amúgy is kedv kérdése nagyrészt, ha nincs hozzá hangulata az embernek, akkor miért menne? Velem is előfordul gyakran. Tudom, milyen érzés, amikor eltervezem, hogy megyek valamerre, aztán délben azon kapom magam, hogy még mindig agyalok. El kell engedni, a lustálkodás sem bűn. A lényeg, hogy jól érezd magad. :)
2020. nov. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a takarításra meg a főzésre vagyok képtelen. Pedig előző nap mindig elhatározom. Lehet, hogy covidos vagyok és felfedeztem egy új tünetet. A covid előtt sokkal aktívabb voltam, sikáltam a lakást, főztem rendszeresen.
2020. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt te tudod, hogy gáz-e.


Én azt mondom, ha rendszeresen erre hivatkozol és csak otthon ülsz helyette semmit nem csinálva, akkor gáz.


Amúgy a megoldás, hogy nem agyalsz azon akarsz-e menni, csak fogod magad, felöltözöl és elindulsz. Nekem is sok ilyen van, hogy semmi kedvem menni, aztán elindulok és a végére mindig úgy érek haza, hogy megérte elmenni.


Pont múlt hétvégén voltam így, már délután volt mire elindultam, naplementéig túrázgattam, kirándultam csomó érdekes dolgot láttam ami kimaradt volna, ha csak itthon ülök és gyakorizok.


Az nyilván megint más, ha otthon hasznosan foglalod el magad.

2020. nov. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!