Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gyanús?

Szerintetek ez gyanús?

Figyelt kérdés
Egymás mellett ültünk, jött üzenetem egy rokonomtól, amire a barátom felkapta a fejét, hogy ki írhatott nekem. Amint ránéztem a telefonra, egyből odahúzódott jobban mellém, és megnézte hogy ki írt. Amúgy azt mondta hogy ő nem egy féltékeny típus. Mielőtt találkoztunk volna, már akkor azt mondta hogy eltudná velem képzelni az életét, az első talin pedig már mondta hogy szeret engem. Továbbá egyszer azt mondtam, hogy nem tudunk találkozni, akkor azt mondta sajnálja, mert megakart lepni valamivel.
2020. dec. 1. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Takarodj már, de komolyan, minek kell ezt naponta 4x megkérdezni?
2020. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez ki.aszott gyanús. Szerintem szólj a Nemzetbiztonsági és Kibervédelmi Intézetnek!
2020. dec. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kíváncsi volt hogy ki mit írt neked, engem zavarna ha ennyire nyíltan csinálná és belepofátlankodna valaki a telefonomba, de egy részről jól jel is mert érdekli hogy mi van veled.

18/F

2020. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!