Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit hisznek a virus tagadók?

Teccesz123 kérdése:

Mit hisznek a virus tagadók?

Figyelt kérdés
Ezalatt arra gondolok hogy miért itélik el pl: a maszkhordást?Meg hasonlók.És hogy mi ennek az egésznek a lényege?(itt nem kötekedni akarok csak nem vagyok képben ezzel a témával)

#karantén #Virus tagadók
2020. dec. 1. 13:34
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
56%

Ovintezkedesrol annyi, hogy aki a határon be jön se láz mérés semmi menjen. Karantén sem kell.


Nemetorszag->Mo

Ezek a maszkok ki szerint véd bármi ellen is? Csak a látszat...

8.altanos iskolások között sem terjed a vírus. 9.Osztalytatol már igen. 🤔

Egyszerű őszi influenza, ami mindig is volt.

Most fáj a mandula de nem megyek dokihoz és nem is hívom fel telefonon, mert covidosnak titulalnak. Jó kis uniós penzfogas ez semmi más az államnak.

2020. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
10?Miért?:D
2020. dec. 1. 14:04
 13/30 A kérdező kommentje:
A maszknak van azért értelme(nem kötözködni akarok hanemcsak leírom az én véleményemet)De az iskolás dologgal teljesen egyetértek mert de erre nem is lehetne jó megoldást hozni szerintem...
2020. dec. 1. 14:06
 14/30 anonim ***** válasza:
53%
Mert nem értesz a szóból, és továbbra is a vírustagadózol.
2020. dec. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Mert ha a gyerek othon van 4.kor allatiakra gondolok akkor a szülő nem érezheti a gyerekét biztonságban és szülő meg nem maradhat othon mert nincs ki keresné a pénzt szerintem ez egy "körförgás" mert sehogy se lenne 100%-ig jó megoldás
2020. dec. 1. 14:08
 16/30 anonim ***** válasza:
62%
De nem bizonyított tény, hogy az orvosi kék maszk és a fehér akármilyen maszk sem véd ez ellen? Van egy videó a yt-én ahol nyilatkozik egy magyar nővér, hogy semmi értelme, csak viselniuk kell, úgy mint azt a fehér hálót ("védőruházatot" - csakis a látszat miatt bebugyolalva kell jarniuk. ''
2020. dec. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
67%

OTThont 2 darab t-vel írjuk!


NINCS vírustagadó! Tudtad értelmezni ezt a kifejezést? Segítek: vírustagadó az, aki tagadja MINDEN vírus létezését!


Az intézkedések pedig eltúlzottak.

2020. dec. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
71%
11-es a kormányrendeletben pedig az van leírva olvass utána! Vagy 2 negatív teszt vagy karantén kellene oda vissza! Ehhez képest nem kell semmi, kocsival szóval 2 határon is átkell menni.
2020. dec. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%
Pont azt, mint a fideszesek.
2020. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy nincsenek VIRUSTAGADÓK akik nem hisznek benne de van pár enber akiből kinézem...Nem hiszem hogy bárki is szó szerint használja ezt a szót én sehol nem hallotam vagy láttam hogy úgy fejezik ki magukat hogy:Vírust vagy vírus elleni intézkedést nem kedvelő emberek csoportja :/

Én az orvosi maszkról annyit tudok hogy a sebészek azért hordják hogy kevesebb szenyeződést vigyenek be a testbe azaz gondolom e kb olyan lehet hogy maszk nélkül 1 méterre maszkal pedig fél méterre tüszentesz vagy valami hasonló persze a környezeti viszonyokat leszámitva.

2020. dec. 1. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!