Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit hisznek a virus tagadók?

Teccesz123 kérdése:

Mit hisznek a virus tagadók?

Figyelt kérdés
Ezalatt arra gondolok hogy miért itélik el pl: a maszkhordást?Meg hasonlók.És hogy mi ennek az egésznek a lényege?(itt nem kötekedni akarok csak nem vagyok képben ezzel a témával)

#karantén #Virus tagadók
2020. dec. 1. 13:34
1 2 3
 21/30 hollófernyiges ***** válasza:
29%

"Egyszerű őszi influenza, ami mindig is volt"


Ezúton szeretném részvétemet kifejezni annak a 150 őszi influenzás hozzátartozóinak, akik tegnap betegségük következtében elhunytak.

2020. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
85%
Mindenkit vírustagadónak bélyegeznek aki bármit is kétségbe mer vonni a hivatalos propagandával kapcsolatban, ezek szerint akkor én is az vagyok.Mik voltak az első hírek a vírusról?Olyan videókat mutogatott a híradó, hogy Kínában emberek esnek össze az utcán és halnak meg a helyszínen a gyilkos vírus miatt.Az eddigi tapasztalataitok szerint ebből mennyi lehetett igaz? Láttatok hasonlót ott ahol éltek?Pesten is minden sarkon emberek vívják haláltusájukat a járdán fekve a vírus miatt?Én úgy látom, hogy nem.Az egész csak a megfélemlítésről szólt.Kik halnak bele a vírusba?Olyan embereket regisztrálnak covid áldozatként aki pl.leukémiások voltak,tüdőrákosok,egyéb krónikus,súlyos beteg öregek akik már fél lábbal amúgyis a túlvilágon voltak.Ez mennyiben segíti a tisztánlátást a vírussal kapcsolatban?Eddig is sokan haltak meg a fekvőbetegek közül tüdőgyulladásban a kórházakban,huszonévesek is.Most ezek az emberek nyilván covid okozta tüdőgyulladásban halnak meg.Ahogy kórházi fertőzésben sem hal meg mostanában senki ugye,az is csak korábban volt jellemző halálok az egészségügyi intézményekben.Az esetszámokkal is úgy trükköznek ahogyan akarnak.Nem gyanús egy kicsit sem nektek,hogy az esetszámok mindig a kormány jóslatai szerint alakulnak?Karácsony előtt megint visszaszorul majd a vírus,ahogyan azt a balatoni főszezonnál is tette,ez is teljesen életszerű,persze hogy az.A cégnél ahol dolgozom,tavasz óta összesen három covidos személyt azonosítottak,mindhármuknak náthaszerű tüneteik voltak,eszükbe sem jutott,hogy épp egy halálos vírus dolgozik bennük.És valahogyan,nyilván csoda,vagy az isteni gondviselés következtében nem fertőzték meg az egész céget a halálos kórral.Persze létezik a vírus,hiszen a mindenki által ismert előadóművész,majka is belehalt.Ja,nem is,csak csinált egy nyilván szponzorált live döglődőshowt a kórházból a nagyérdeműnek,hogy azok tudjanak mitől rettegni,miután saját szemükkel látták a művész úr heroikus küzdelmét a borzalmas kórral.Szerintem voltam én már attól sokkal betegebb is,csak nekem akkor eszembe sem jutott volna liveolni a szenvedésemet,na de mindegy.Ahogyan anyámét se, aki tavaly nyáron(!)volt hetekig olyan beteg,hogy azt hitte meghal,két hét után volt hajlandó orvoshoz vitetni magát,a diagnózis a következő volt:valami nyári vírus.Ezért megérte letenni az orvosi diplomát az biztos.Három éve az egyik középkorú ismerősöm került kórházba, majd lélegeztetőgépre,kis híján meghalt.A diagnózis:valami mérgezett szúnyog csíphette meg horgászat közben.Ebben az esetben is csak gratulálni tudok a minden tekintetben alapos tényfeltárást követő orvosi következtetéshez.Vagy nem is,inkább kapják be a..... mat.Mert tudnék még hasonló példákat írni elbagatellizált esetekről,a semmirevaló orvosi munkáról,de mi haszna lenne.Egyszerűen nem érdekelte/érdekli őket, hogy miben halnak meg a betegek.Most összegyűjtik az összes beteget víruskórházakba,vírusosztályakra,ahol aztán látványosan haldokolhatnak,mert szem előtt vannak,ez a showműsor kell a népnek.Van egy német kollégám,igen,német,abban a fertőzött,járványsúlytotta országban,ahonnan állítólag csak karantén terhére lehet hazajönni,göthösnek becézi mindenki.Félóránként jön rá olyan köhögéses,fulladásos roham,hogy aki nem ismeri azt hiszi,hogy ott fog mindjárt meghalni.Beszélte is mindenki már márciusban, hogy ha tényleg létezik ez a vírus akkor ezt a csávót biztosan elsőként viszi el.Mindjárt karácsony van, göthösünk még életben van.
2020. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

21# Vannak példák, hogy ha valaki nem covidos, akkor is az van a papírján, hogy az.

🤦‍♀️

Hallott már olyat, hogy valaki aki nem járt orvosnál az utóbbi jó egy évben, kap egy papírt, hogy az ön tesztje pozitív lett?

Vagy, egy kis gyermek köhög, mert az oviban össze szedett valamit, akkor a családra kihozzák a hatósági papírt, orvos nem látta, mentő az jött.


Vannak furcsaságok.

Sajnálom, ha valaki covidban hunyt el, ÉS nem is volt más betegsége. (?)

2020. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
85%
22.! tökéletesen leírtad!
2020. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
68%

Kár ezen ellenkezni, de elő példa egyik válaszolnak...

Ha valakinek negatív a teszt, az azt jelenti, hogy nem lappang benne a vírus tehát nem is fertozhet senkit és jöhet mehet? Aztán csodálkoznak, hogy mégis hogyan van ennyi beteg, ha mindenki betartja a szabályokat...

A keresztszüleim fia Németo-ból jött haza, semmilyen ellenőrzést nem hajtottak végre az egész munkás brigádon.

(Egy szig igazolvány ellenőrzés volt csak a sofőrnél.)aztan menjenek.

Haza jött, semmi baj nem volt.

Mikor vissza ment 2 hét múlva kb , na akkor mind a két szülője ágynak dőlt annyira betegek voltak.

Nem érezték a szagokat, ízeket.

Mire ki jöttek az illetékesek jó két hét múlva teszteltették őket, negatív lett a tesztjuk.

Akkor most ez covid volt avagy sem? :)

2020. dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
62%

A többség (a nagyon hülye 5G/chipelés konteosokon kívül) nem magát a vírus létét tagadja, hanem:

- a vírus valós veszélyét

- a jelenlegi intézkedések körét

- a védekezés nyeresége és költsége viszonyát

2020. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
81%
Tán még sosem olvastam itt ennyi normális választ, ebben a témában :)
2020. dec. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
82%

"Kínában emberek esnek össze az utcán és halnak meg a helyszínen a gyilkos vírus miatt.Az eddigi tapasztalataitok szerint ebből mennyi lehetett igaz? Láttatok hasonlót ott ahol éltek?"


Elárulom, hogy gyerekem akkor Kínában (jó, nem Wuhanban, de attól 60 km-re) tanult egyetemen, ő sem látott ilyet (és az ottani híradóban sem.)

2020. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
13%

Nagyon sok csúsztatás van az információkban, DE aki vírustagadó, az szerint ez csak egy kis megfázás, semmi több. Az ilyennek legszívesebben azt kívánnám, hogy kapja el és kerüljön kórházba úgy 2 hét lélegeztetőre, aztán majd utána mondja, hogy egy kis nátha semmi több. Nekem 2 ismerősöm is meghalt viszonylag rövid időn belül ebbe a betegségbe, az egyiknek ráadásul semmi baja nem volt. A másik magasvérnyomásos, de könyörgöm, cukorbajjal, magasvérnyomással el lehet élni 80-90 évet is különösebb gond nélkül.

A párom is elkapta, viszonylag egész könnyen alig tünettel pár nap alatt átment rajta. Én nem kaptam el, 2 vértesztet is csináltattam 1-et mikor kiderült, hogy az ember beteg a másikat most a karanténja végén. Mindkettő negatív, nincs és nem is volt covidom. Mellesleg én nem voltam karanténban, sőt hivatalosan ő sem, a tünetek bejelentése utáni második héten hívta fel egyáltalán a népegészségügy, hogy mi a helyzet, PCR teszteredménye is a mintavétel után csak 8 nap után lett, annyira le van terhelve a rendszer.

2020. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek hogy ennyi válasz jött és ennyi normális hozzászólás ami szerintem nagyon ritka a gyakori kérdéseken sőt ebben a témában :D
2020. dec. 2. 02:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!