Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tanácsolsz?

Mit tanácsolsz?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok keresztény(baptista) anyukámmal és nagyszüleimmel élek, iskolával 2 éve végeztem már dolgozom, Boschban havi 220 ezer Ft a fizetésem, itthon segítek a háztartásba rezsibe adok, fát, szenet mindent be hordok, papám 64 éves beteges sose engedem neki hogy ő vágja a fát, mindig én csinálok mindent, jó szívvel örömmel, ők is hívők. De kicsit az a baj unalmasnak tartom a vallásos életet, meg akarok maradni hitben , Szereteben, másokat tisztelek de egyre jobban vágyom a testi kapcsolatra, szűz vagyok még sajnos, úgy gondolom ha házasságig várok akkor leszek addig 25-26 éves. Szerintem ez butaság hogy ez is paráznaság, én úgy gondolom az a bűn ha valaki házasságban el és mással fekszik le. De én független vagyok. És ezzel senkinek se artok. Várom a válaszokat.
2020. dec. 1. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem vagyok vallásos,de úgy gondolom hogy ez inkább egy tanító jellegű és nevelő célzatú dolog, hogy ne szexeljünk házasság előtt. Régen erre szükség volt mert nem volt rendes védekezés. Ezt nem kell ragozni miért volt problémás.. De alapvetően a jó házassághoz hozzá tartozik a jó szex, ha két ember nem szereti ugyan azt vagy nem élvezik egymást, boldogtalanok leszek/rövid lesz a házasság.

Én azt mondom hogy tedd meg nyugodtan, de légy eszednél, vigyázz magadra. És ha rossz lesz, mert az első általában kritikán aluli, utána se csüggedj. Valamint ne legyen bűntudatod semmi miatt. Minden okkal történik, és egy magasabb célt szolgál.

2020. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attol meg lehetsz jo ember es jò Istenhívő, hogy paràználkodsz. Ezeket a szabályokat az egyház(ak) hozzák, Te meg eldontheted hogy erdekel e, akarod e betartani vagy sem.
2020. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szexelj,de ne kösd senki orrára.
2020. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!