Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a BLMről?

Mi a véleményetek a BLMről?

Figyelt kérdés
2020. dec. 7. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Én az OLM-t támogatom a BLM csak egy divat baromság mint a meetoo. Semmi másról nem szól csak hogy idióta hashtageker rakosgassunk a fb posztjainkba.
2020. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Szomorú vagyok hogy szükség van rá, és hogy ennyi p icsogás megy miatta a feketék elnyomói részéről.


Másrészről meg nem értem hogy Magyarországon miért foglalkoztat ennyi embert a téma. Szerinted nekünk nincs meg a saját bajunk, drágaság?

2020. dec. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem igazán értem hogy lehet hogy még mindig egy valós probléma ez egyes helyeken. De mivel én nem találkozom a dologgal, nem tapasztalom testközelben, ezért nem látom benne a valóságot annyira.
2020. dec. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan műhiszti, marketing kreálmány, mint a MeToo, Greta Thunberg féle kampányok a szélsőliberális kurzusoknál. Ugyanazok a multicégek, szereplők vesznek részt ezekben a dolgokban, és egyes problémákat felnagyítanak, vagy álproblémákat találnak ki.


Mint ahogy a szexuális zaklatás előforduló probléma Európában, USA-ban, addig az hogy a nagyon vallásos ázsiai és afrikai országokban, de még néhány keresztény, törzsi vallású afrikai országokban is óriási méretű a nők elnyomása, nincs szavazati joguk, férjhez adják őket akaratukon kívül, a női körülmetélésről ne is beszéljünk.


Mint ahogy a környezetszennyezés valós probléma, mégsem ott kampányoltak ahol kéne, Afrikában, Indiában, Kínában még közelről sem ismerik azokat a környezet, talaj, levegő, zaj, víz, stb. védelmi szabványokat, törvényeket amik a fejlett országokban már régóta bevannak vezetve, és ezeket keményen betartatják. Nyílván ezek nem elégségesek hosszútávon, de Gretának nem az USA-t kéne elsősorban elővenni, ahol nagyon szigorú környezetvédelmi szabályok vannak.


Mint ahogy az USA-ban most elővették "szegény" négerek helyzetét, olyan cégek írják ki a portfoliójukra a "BLM"-t, akik a Távol-Keleten 12-16 órában dolgoztatják éhbérért a népet, sokszor még fiatalkorú dolgozókat. Nem álszent? Nem álszent hogy Afrikában ahol a gyarmatosítás megszűnésével szinte alig volt olyan fekete afrikai ország ahol ne lett volna polgárháború, katonai puccs, népírtás ott nem foglalkoznak azzal a kérdéssel? Hogy a nyomorba, mocsokba beleszül egy család 5-8 gyereket, aminek a fele 18 éves kora előtt meghal? Ott nem számít a feketék élete? Miért az USA-t kell elővenni?

2020. dec. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó ez lehet ingyen hozni lapostévét négerek
2020. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a Blm-mozgalomból sikerült egy álproblémát csinálni. Így terelik el a figyelmet a valós problémákrul, mint például a globális felmelegedés.
2020. dec. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell minden hulye mozgalommal foglalkozni. Engem például nem erdekel a feketek elete, engem a sargak erdekelnek, a rezboruek es a hofeherek.


Feketeket mar az oviban is csufoltam: … "mint a majom feneke" :)))

2020. dec. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
A nagy capa is feher!!! :)
2020. dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!