Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakinek finoman...

Hogy lehet valakinek finoman a tudtára adni hogy nem vagyok vevő a társaságára?

Figyelt kérdés
Mindig magyarázza a hülyeségeit, és nem veszi észre hogy mennyire nem érdekel, pedig én nagyon próbálom kimutatni közbe. De nem veszi észre magát. Bele gázolni a lelkébe meg nem szeretnék, mert akkora egy ilyen mimóza lelkű szerencsétlenség, hogyha kerek perec megmondanám akkor lelki sokkot kapna...
2019. márc. 29. 08:29
 1/7 anonim válasza:
31%

Ismerős helyzet, csak nálam az illetőnek akkora egója van, hogy nem hiszi el amit mondok. Sose veszi magát észre, pedig már nem egyszer olvastam be neki.

Szerintem finoman célozgass, l kerüld a társaságát. Csak leesik neki a tantusz.

2019. márc. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Van az a szint, ameddig próbál az ember illedelmes maradni, de mint ahogy írod is, néhol ez kevés. Szóval megértem, hogy nem akarsz bunkó lenni, de ha nem akarsz wettől a kapcsolattól semmit és már tényleg unod, akkor nincs tétje igazán. Oda kell szólni, Hogy "ne haragudj, de nekem sok vagy " és ott kell hagyni a csipába.

Én is nagyon kedves, figyelmes vagyok a környezetemmel. Akkor is, ha épp nem feltétlenül érdemelnék meg. Viszont van egy komfortzónám, amibe ha beletapos valaki, gondolkodás nélkül töröm el a lábát :)

2019. márc. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő a szerencsétlen, hisz te nem mersz neki szólni. Félsz tőle?
2019. márc. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg érdekes, hogy azt írod szerencsétlen, de akkor te miben vagy különb nála? Merthogy nem mered neki megmondani, gondolom csak a fejeket vágod, de azt se feltünően, nehogy megbántsd. Mondd meg neki normálisan, hogy bocsi de nem szeretnék veled barátkozni.
2019. márc. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kimutatni kell. Hanem szóból ért az ember. "Figyelj ide Józsi sajnálom, de nem érdekel amiket magyarázol, légyszíves keress mást, aki vevő rá."

Attól még, hogy mimóza, és sértődős, nem jogosítja fel, hogy másokat zaklasson a baromságaival. Kit érdekel, ha megsértődik? Talán úgy jobban veszi észre magát.

2019. márc. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikről beszél?
2019. márc. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam van az a pont, amikor leszrom, hogy ki mennyire mimóza.
2019. márc. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!