Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Neten árulok egy ruhámat, de...

Neten árulok egy ruhámat, de nem szimpi a vevő?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon nem szimpi. 2,5 napja levelezünk, jócskán lealkudta a ruhát,belementem. Akkor azt hittem, oké, küldhetem is. Előre akart utalni, meg is adtam mindent, de délutánig semmi nem jött. Rákérdeztem, hogy meggondolta-e magát, mert nem baj, semmi gond, erre úgy kitámadott...azóta mosom fel magam. Nem tetszik a stílusa, nem bunkó, inkább sznob, ki ha én nem. Ti üzletelnétek vele? Az a lényeg, hogy direkt megsértett, és ha ilyen, nem akarok magamnak gondot, hogy vmibe beleköt, aztán majd vagdalkozik. Vagy én parázom túl?
2016. dec. 5. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem zárd le vele. Az ilyen emberekkel mindig csak a gubanc van és nem éri meg. Még a végén az lesz, hogy átverted vagy, hogy küld vissza a pénzt ha egyáltalán elküldni valaha.

Régóta árulok interneten, az utóbbi két bunkó vagy úgymond írni nem tudó egyénből az egyik el sem jött a találkozási helyre a másik meg azt mondta, hogy csak a felét fizeti ki, minden indoklás nélkül mert az várta annyira el akarom adni.

Az emberek stílusa sokszor jelzés értékű, inkább várj egy új vevőre.

2016. dec. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megerősítettél, meg is írtam neki. Nem is tudnám jó szívvel odaadni.
2016. dec. 6. 00:19
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha bunkò meg sérteget, mondd h viszlàt, vegyen máshol.
2016. dec. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Van egy paraszt vevő aki fieztni is alig akar te feljösz gyk-ra ezt elpanaszolni, hogy mas emberek azt mondjak h hagyd ott a fenebe ne üzletelj vele ahelyett, hogy annyit irnal a parasztnak, hogy figyelj te majom elegem van a szaros viselkedésedből barki masnak eladom a ruhat rajtad kivül ... ez nem jön termeszetesen, hogy a nemszimpatikus emberek tarsasagat elkerülöd ?
2016. dec. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. ilyen levél után elköszöntem volna.

Én is és mindenki ezt teszi akit ismerek és természetesen sok sok példa volt. Csak anyumnál több mint 10 ilyen esetet tudok. És ezek csak mik véletlen szóbajöttek szóval..

2016. dec. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenki aki alkudozik ,azzal csak a baj van. Ezért aki alkudni akar netes vásárlásnál ,azzal nem is kezdünk. Sok évet árultunk neten, tapasztalatból mondom.
2016. dec. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy túlparázod. Volt már, hogy annyira ragaszkodtam egy-egy dologhoz (autó, számítógép), hogy az emberek egymásra licitálva se tudták megszerezni, nem adtam oda "trógernek".

Azon túl, hogy ha problémája van vele és olyan a mentalitása, hónapok múlva is a nyakamra jár csipcsup dolgokkal, mert még egy kávéfőzőbe is adsl modemet keres. De szar a tudat is, hogy amit én építettem fel, azt semmire se becsülik és úgy is kezelik.

2016. dec. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, jó tanácsot. Még kezdő vagyok, mint látszik is. :D Oda fogok figyelni arra, amiket javasoltatok.
2016. dec. 6. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!