Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt maradjak vagy menjek innen?

Fhah kérdése:

Itt maradjak vagy menjek innen?

Figyelt kérdés

Magyarország már a számomra semmit se ad csak fájdalmat.

Meghalt az anyukám kis 12 éves koromban,és a mamám aki adig nevelt 18 éves koromban.

Ez csak a kis baj a nagyobbik


Az idézöjeles"magyar mentalitás"miat van.

Ez mit jelent azt hogy a folytonos hiba keresés.

Ja és a halál oka mind a 2 esetben a rossz ellátás miat volt.


Amerikában ez más sok ember ezért is megy oda.

De azt nem tudják sokat kell dolgozni persze több pénzért.

Japánban ott jóbb igaz régen sokkal rosszabb volt.

De már a munka idö sokkal kisebb mit a magyar munka idő.

Plusz több pénzt kapsz szintén mint Amerikában

Most akkor lakjak itthon vagy Amerikában vagy Japánban?



2020. dec. 11. 07:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%
A rossz környék és Pest között még vannak lehetőségek. Nem, nem Amerika és nem Japán van közte. Még nem hallottuk sajnos, hogy mihez értesz? mi a szakképzettséged? ha nincs, akkor próbálj meg a munkaügyi központon keresztül oktatást kérni. Ha van, a környéken kell abban elhelyezkedni. A kedvesed nem tud valami könnyű munkát vállalni?
2020. dec. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező!

A nőd miért nem dolgozik? A terhesség, hacsak nem veszélyeztetett, akkor nem betegség!

Van valami szakmád? Értesz valamihez?

A nődnek van szakmája? Ért valamihez?

Ketten együtt mit tudtok felmutatni, ami ér valamit? ...a felelőtlen gyerekgyártáson kívül?

Nyilván van 50 km-es körzeten belül valami nagyváros, ahol van munka.

Lehet ingázni, ahogy a dolgozni akaró vidéki lakosság 80%-a teszi, köztük én is. A nőd mehet takarítani, ha eléggé megbízhatónak látszik. Órabér minimum 1500Ft.

Nyelvtudás, szaktudás és egy a nyakadon koloncként lógó, dolgozni nem akaró nővel - a hasában egy gyerekkel - mehetsz te a világ bármely tájára, sehol nem fognak megbecsülni, jószerivel alkalmazni sem fognak, de még a fikázott magyar közmunka sem lesz!

Nem az országgal van itt baj, hanem a sok segélyezett idiótával, akiket a dolgozók adójából fizetnek és akiknek a sorát ti is szaporítani fogjátok.

De ettől még mindig azt mondom, hogy MENJ és vidd a nődet is, sürgősen!

2020. dec. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
53%

Ha kb nulla forintból megoldod a költözést... Akkó hajrá! Tod nincs lehetetlen csak tehetetlen.

Azért érdekes a szar magyar mentalitás ( ami mellesleg neked is van csak síkít s leírásodban) mellé mindig kiderül az egyednek miért szar itt.. egy pulyát meg egy nőt kéne eltartani közmunkából...de még pestre sincs pénz költözni...


Orbán hibája talán, hogy az iskola mellé jártál és nem tudsz mit felmutatni?


Ne fogd a szüleidre se!


Engem kiraktak 16 évesen anno, albi+ suli van érettségim.+ 4 szakmám... Költöztem én is sokat.


Németországba dögivel keresik az embert... Ha hazajárósan is ideiglenesen de tudnál menni HA AKARNÁL de vélelmezem csak nyöszögni jöttél

2020. dec. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Egyikünk se olyan amit írtál nem a gyerekgyártást csináljuk a párom dogozott de veszélyeztetett terhes és ő többet kereset mint én pedig nekem 2 szakmám van neki egy.

Nekem autószerelő az egyik a másik szakács.


Neki egy körmös végzettsége van.

2020. dec. 11. 12:42
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

A körmözés nem fizikai munka, ül a fenekén és csinálja.

Akkor miért is nem csinálja?

Autószerelés?

Szerintem ebben az országban te vagy az egyetlen közmunkás autószerelő, mert akiket én ismerek, azok hetekre előre el vannak látva munkával és jól élnek.

Ráadásul, ezt még otthon, a házatok udvarán is tudnád csinálni, persze műhely nélkül és csak kicsiben.

Így is tudnál napi 10-20-30ezret keresni és máris más lenne a helyzet.

De tény, hogy könnyebb hibáztatni az országot és majd várni a segélyt.

2020. dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon jó szakmáid vannak! Ezerrel keress helyet! ! ! lesz a környéken!
2020. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
53%
Körmöst lehet terhesen is csinálni nincs semmi káros anyag a magzatra...
2020. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
53%
Arra még mindig nem adtál választ, hogy gondolod a kiköltözést ha nincs miből és nyelvet se tudtok...
2020. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
35%

Borzalmas a helyesírásod és megfogalmazásod... Ha ugyanígy állsz a munkakereséssel akkor magadra vess... Ezzel a két szakmával nem hiszem el, hogy nincs semmi...


Autószerelőt is vígan el lehet maszekbe elsőkörben kezdeni a közmunka mellett...


Semmibe szülni gyereket... Hova süllyedünk... Sose értettem az ilyen embereket.

2020. dec. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
54%
Ne bántsátok már! Kotonra se volt pénzük!
2020. dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!