Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit reagáltatok volna, ha...

Mit reagáltatok volna, ha valaki azt mondja nektek egy éve, hogy egy járvány ekkora hatással lesz az emberiségre?

Figyelt kérdés

2020. dec. 11. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Azt, hogy a természet helyreállítja az egyensúlyt, mint eddig is tette, ha túl sok volt neki az ártó emberi tevékenység. Most is ezt gondolom. De attól persze sajnálom nagyon. Nem így kéne.
2020. dec. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Pont erre gondoltam, mióta kirobbant a járvány. Hogy ha valaki megkérdezi, szerintem mi fog történni az én életem alatt, világháború vagy világjárvány, a háborúra tippeltem volna.


Bár engem az jobban meglep, hogy mennyi ember van, akinek a másik élete nem számít. Ez is csak azért, mert világéletemben én voltam az "anti", másoktól meg mindig hallgattam, hogy osztályközösség, később munkaközösség, szeretet, barátság, emberi kapcsolatok, erre egy járványtól már leszarják a másikat, csak ne kelljen maszkot hordani. Szar, hogy igazam volt, hogy igazából mindenki anti.

2020. dec. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Csak félnék, de nem készülnék fel rá.
2020. dec. 12. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném el.
2020. dec. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a természet csinálta ezt, hanem a kínai hadiiparnak dolgozó virológusok.
2021. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!