Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Téged is elszomorít a halál?

Téged is elszomorít a halál?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, rengeteget gondolok vissza iskolás éveimre, nagyszüleim szeretetére, (még él mind a két mama , papa 73-75 évesek) de szomorúsággal tölt el hogy egyszer minden elmúlik... és az idő rohan. De hiszem hogy az Úr Jézus él , az Isten Fia aki megtér a földi testi halál után örök élete lesz lélekben a mennyben
2020. dec. 13. 21:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

En ugy vagyok vele mikor radöbbentem arra hogy minden, de minden pillanat is múló, hogy nagyon azon vagyok hogy relative minden napot ugy éljek meg mintha csak egy nap lenne.

Neha elkepzelem hogy öreg csotrogany asszony vagyok aki visszajöhetett a multba. Atölelheti mégegyszer akit szeret. Stb stb.

Beleélöképességem az van.


Hasonli az AI mesterséges értelem c filmre amiröl irtam

2020. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy ki miképp viszonyul a halálhoz, attól függ, milyen élete van. Aki sikeres, boldog ember, van szerető családja, szerelme és egészséges, valószínű sokáik akarna élni és tart a haláltól, ezzel szemben egy megkeseredett, depressziós ember, aki valami súlyos betegségben van, nincs hozzátartozója, nincs munkahelye stb és sok traumán keresztül ment, nem biztos hogs hátat fordítana a Kaszás hívására, nem veszítene a halállal sokmindent.
2020. dec. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlás szomorít el. A megbánás, hogy olyan sok szép élményt éltem át, mégis, amikor átéltem, nem értékeltem annyira, és már nincs többé.

A halál gondolata boldogít. Minden földi problémámat megoldja a halál, még ha jó életem is lesz, a halál minden rossztól megfoszt, és ad valami új kezdetet, valami mást.

2020. dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szomorít el és nem félek tőle. Nem hiszek abban, hogy lesz bármi is a halál után, szóval ebből az életből akarom a legtöbbet kihozni. Csak sajnálni tudom azokat, akik egy "jobb" túlvilági élet reménye miatt képesek beletörődni a saját nyomorukba és képesek átverni saját magukat azzal, hogy boldogok.
2020. dec. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már eltemettem a közeli családomat a húszas éveim elején és előtte nagyon megviselt, hogy folyamatosan ebben a bizonytalanságben keett élnem, hogy mikor halhat meg ez vagy az a rokonom. Viszont azóta sokkal felszabadultabban élek. Tudom, hogy az életnek van egy végpontja, amit el kell engedni azt elengedek, amit még ki lehet élvezni azt próbálom kiélvezni amíg csak lehet.
2020. dec. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Engem az szomorít el, hogy naponta kiírod ugyanezt a kérdést. Beteg vagy!
2020. dec. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
#6-os, biztos valami onjelolt profetanak hiszi magat, aki majd az internet nepet megteriti. Egy kenyszerzubbony jol mutatna rajta.
2020. dec. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
#7: Annyira egyetértek veled! Minden egyes nap valami kamu körítéssel leírja ezt a Jézusos dumát. Sokaknak fel sem tűnik és válaszolgatnak neki. Hihetetlen.
2020. dec. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha meg kell történnie, akkor történjen. Persze ez nem jelenti azt, hogy üdvözlöm a társaságát a közelemben.
2020. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!