Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Téged is elszomorít a halál?

Téged is elszomorít a halál?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, rengeteget gondolok vissza iskolás éveimre, nagyszüleim szeretetére, (még él mind a két mama , papa 73-75 évesek) de szomorúsággal tölt el hogy egyszer minden elmúlik... és az idő rohan. De hiszem hogy az Úr Jézus él , az Isten Fia aki megtér a földi testi halál után örök élete lesz lélekben a mennyben
2020. dec. 13. 21:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Az ember, aki már sokat megélt, és sok csalódáson, traumán keresztülment, nem biztos, hogy annyira megérintené, hogy meg fog halni. Lehet megkönnyebbülés lesz neki.
2020. dec. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
30%
Nem, irigylem a mamádat.:)
2020. dec. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Azt tudod, hogy milyen nap lesz holnap??


A hátralévő életednek a legelső napja!

2020. dec. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
28%
13: Hogy te mekkora egy Einstein vagy, aztaa !!!
2020. dec. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Néha vágyom rá. Néha rettegek tőle.
2020. dec. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én ugy vagyok vele hogy igy, az elmulás elött,majd eszembe juthat az, hogy visszamentem màr és àtélhettem ujra.

1.voltam


Forditva is szoktam filozofálgatni amugy.

Ugye szeressük önmagunkat, meg bocsássunk meg magunkat elveken elindulva, neha gondolatban visszaperülök a kisgyermekkori önmagamhoz ès ha sir megvigasztalom, "átölelem", örömében adok egy pacsit, es amikor a jelenben vagyok magam alatt vagy senki nem segit ez is bevillan, hogy de az öregebb énem a jövöböl most biztos megint megölel :)

Mondjuk kell ehhez fantázia rendesen.

Akiben megvan, az tudja szivvel èrteni. Ha ésszel nem is ill racionalisan nem is jelent esetleg semmit.

2020. dec. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
*Ki tudja lehet vannak pàrhuzamos vilàgok
2020. dec. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#1-el egyetértek. Megéri így felfogni szerintem, aztán majd később kiderül hogy tényleg megérte-e.
2021. jan. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!