Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ha foglalkoztat...

Mit tehetnék ha foglalkoztat az öngyilkosság gondolata?

Figyelt kérdés
Szóval utalok élni és megvetem az életet minden jóval/rosszal együtt. Kicsinek a szüleim nem normális nevelése, saját családi vállalkozás csődbe menése, ezután következő szinte mélyszegénység illetve apám alkoholizmusa és anyámmal való tettlegességig fajuló veszekedései meg mindig behálózzák az életemet . Tényleg szegények vagyunk télen nincs fűtés, nincs rendes fürdőszoba azt nem mondanám hogy éhezünk ,de élhetetlenek a körülmények tv, internet max a mesékben marad a havi 3gb mobilinternet ami a telefonomhoz jár. Dolgozok/ dolgoztam iskola mellett is heti 40 órákat . Így sikeresen kibsztak az egyetemről is ahova már vissza se fognak venni. Csesztetnek a kötsog munkahelyemen is , csak az a jó aki minél mélyebbre nyal az adott főnöknek hiába dolgozok/teszek meg akármit nem jó. És ezzel hogy nem vesznek vissza a suliba az utolsó reményem is szertefoszlott. Gyulolok felkelni reggelente,utalom az embereket nincs kedvem semmit se csinálni és ezen se orvos se semmilyen terápia nem segít . Mit tegyek ?
2018. máj. 22. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Irj privit es beszelhetunk.
2018. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van kedved írj nyugodtan!
2018. máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megismernéd az én történetem el se hinnéd, hogy mennyire "jó" helyzetben vagy. Jelenleg én is a megoldást keresem, de még a legrosszabb pillanataimban se fordult meg a fejemben, hogy önmagam ellen forduljak. Engem is nagyon sok igazságtalanság, megaláztatás ért, de ezáltal olyan elszánt lettem, hogy képes vagyok felállni a nulláról is. Meg kell mutatnod a világnak, hogy értékes vagy, senkiről nem szabad lemondani. Most úgy írom e sorokat, hogy a nap legjobb része az alvás és közben nincsenek rémálmaim. Nagyon igazságtalan az élet, kegyetlen a valóság, de mindig ki kell hozni aza dott helyzetből a legtöbbet. Tűzz ki egy hosszútávú célt, és amikor felkelsz csak ez lebegjen a szemed előtt. Szenteld annak a mindennapjaidat, hogy minél közelebb juss ehhez a célhoz, bármilyen is nehéznek vagy lehetetlennek tűnik.
2018. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én 17 évesen költöztem fel Pestre 20 ezer ft-tal a zsebemben 2,5 éve, szobát béreltem, elkezdtem dolgozni, ázsia center, majd endéglátás, és 2 éve már egy cégnél dolgozom, és szupi lett az életem, jol keresek, szeretem a munkámat, most is szobát bérlek, de szupi lakótársaim vannak, lakásra gyűjtök,és anyáékat támogatom havi 50-nel vagy néha többel. de nem volt minden nap olyan szép, sokszor gondoltam én is erre, de rá jöttem, hogy csak én tudok befolyással lenni a saját életemre.:) Szedd magad össze, 100%-ban te vagy a felelős az életedért. 20/L
2018. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!