Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek is volt már olyan egy...

Veletek is volt már olyan egy sztárral kapcsolatban hogy azt éreztétek hogy észrevett titeket ?

Figyelt kérdés
Egy fiatal tik tok sztárról van szó van kb 5 millió követője ,és én bekövettem őt tik tokon kb 3 héttel ezelött, majd pár órára rá posztolt egy videót amiben köszönő jelleggel integet , aztán utána minden nap tett fel videókat pedig azelött csak 3-4 napota de volt hogy hetente tett csak fel videókat meg volt olyan hogy kitett egy videót 2 órával ezelött és én lájkoltam majd rá 5 percre kitett egy olyan videót ahol kiírta hogy ez a snapchat nevem és adoljatok holot én már elötte észrevettem mert lecsekkoltam hogy van snapje de már egy ideje nem használta mert a bitmojia sem volt meg ,és amint lájkoltam a videóját rá 10 percre le is szedte a videót , meg amikor bekövettem én kb 12 embert követtem tiktokon ő olyan 24 et aztán azt vettem észre hogy pár napra rá ő is 12 embert követett egy ideig , de most láttam még tegnap este hogy 26 embert követett és én is bekövettem pont annyit és most látom hogy ő most 25- öt követ pedig hetekig 26 embert követett olyan érzésem van mintha nézné az oldalam , meg lájkoltam egy kettő komentjét amik ilyenek voltak ILY meg Love you , meg have a good day everyone és érdekes módon azokat mind törölte ,persze tudom hogy nem velem foglalkozik meg lehet észre se vett engem ,meg egy ekkora követő táborral rendelkező személy nem fogja ezt csinálni , csak mégis fura , veletek volt már hasonló ?

2020. dec. 14. 12:21
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
 1/9 anonim válasza:
100%
Ezek nem "sztárok"
2020. dec. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ez elég fura lehet, hogy észrevett, de lehet, hogy nem... Ez kb most egy olyan esett amit nem lehet könnyen eldönteni. Egy tanács: ne rángasd magad tévhitbe! (Remélem nem sértettelek meg) Nekem egy barátnőm is ilyen érzése volt, aztán meg pofára eset, hogy szépen mondjam. De azért sok szerencsét! :)
2020. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 es igen én sem hiszem hogy ez lenne csak fura , meg kiváncsi vagyok hogy mással volt e már hasonló
2020. dec. 14. 12:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
tik tok "sztárok" nem sztárok.
2020. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Beteg.
2020. dec. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
ezek csak kis csírák. Te meg még nagyon gyerek vagy.
2020. dec. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4 amúgy igaz akkor csak tik tokos 😄
2020. dec. 14. 12:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akár mennyire is furán fog hangzani képzeld attól hogy valakinek van jópár millió követője tik tokon még ugyanolyan átlagember mint a többi és képzeld simán lehet hogy egy teljesen egyszerű embert keres mint sokan mások , nehogy azt hidd mert van x millió követője akkor csak olyannal jön össze akinek van szintén x millió követője ennyi
2020. dec. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Frankón nem értem, miről van szó a leírásban, a tiktokból gondolom, hogy a nagyobbik gyerekemmel lehetsz egyidős, de kérdésre az a válaszom, hogy a kisebbikem kedvenc zenekaráért kitartóan rajongunk évek óta, és mostanra barátok lettünk. Ők is csak emberek. De szerintem még a kamaszok között sincs olyan balfac, aki azzal próbálna neked titkos üzenetet küldeni, hogy ugyanannyi embert követ, mint te... :'D
2020. dec. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!