Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért baj az ha egy nő nem...

Miért baj az ha egy nő nem dolgozik? 20N

Figyelt kérdés

20 éves nő vagyok, jelenleg nincs állásom és nem is tanulok már. Az élet más területén szinte minden problémát megoldok, hivatalos ügyek, ilyen-olyan szervezés, pl. születésnapi buli, évforduló stb..., vásárolni járok, szinte minden házimunkát megcsinálok, sütök-főzök. Igazából bármivel megbízhat bárki, mert mindent megoldok egyedül, mégis azt kapom sok embertől hogy lusta vagyok, amiért nincs állásom.

Hála az égnek nagyon szerencsés vagyok és nem kell dolgoznom, én úgy érzem, hogy életrevaló vagyok ettől függetlenül.

Mi a véleményetek erről?



2020. dec. 16. 21:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha neked így jó, és nem ártasz vele másoknak, nem lopod a pénzt, fizetsz adót, akkor senkinek semmi köze hozzá.
2020. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
Kérdés, hogy miből élsz?
2020. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem baj. De azért érdemes arra gondolni, hogy mi lesz veled akkor, ha a mostani eltartóddal történik valami. Az mindegy, hogy az a szüleid, barátod, férjed...
2020. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Hát én ilyenkor ha másért nem is, én már csak azért is elkezdenék dolgozni, hogy félre tudjak rakni pénzt, hogy ha majd meg akarok az ősöktől pattanni, akkor legyen miből elindulnom.
2020. dec. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%

Fontos szerintem a munkatapasztalat megszerzése. Meg kell tanulni milyen, ha feladatod van, ha el kell végezni valamit határidőre, ha együtt kell dolgozni valakikkel. A munkamorál elsajátítása is fontos. Konfliktuskezelés, kommunikáció idegen emberekkel.

Ha esetleg rá leszel kényszerülve, hogy dolgozz később, nulla munkatapasztalattal, üres önéletrajzzal nehéz lesz elhelyezkedni.

2020. dec. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem tart el senki, teljesen legális tevékenységből van bevételem, de nem mondanám munkának, mert nem az.
2020. dec. 16. 22:03
 7/20 anonim ***** válasza:
43%
Te is a használt bugyijaidat árulod? xD
2020. dec. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Az a baj ezzel, hogy he egyszer elzárul a pénzcsap semmi tapasztalatot és képzettséget nem fogsz majd tudni felmutatni és munkaerőpiaci szempontból a kutyának sem kellesz majd.
2020. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%

"Nem tart el senki, teljesen legális tevékenységből van bevételem, de nem mondanám munkának, mert nem az."


Tudtátok, hogy az örömlányok lehetnek vállalkozók és lehet tőlük számlát kérni?

2020. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#7 Nem szexuális jellegű.

#8 Nagyon népszerű tevékenység, tehát mostanában nem lesz vége.

2020. dec. 16. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!