Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért baj az ha egy nő nem...

Miért baj az ha egy nő nem dolgozik? 20N

Figyelt kérdés

20 éves nő vagyok, jelenleg nincs állásom és nem is tanulok már. Az élet más területén szinte minden problémát megoldok, hivatalos ügyek, ilyen-olyan szervezés, pl. születésnapi buli, évforduló stb..., vásárolni járok, szinte minden házimunkát megcsinálok, sütök-főzök. Igazából bármivel megbízhat bárki, mert mindent megoldok egyedül, mégis azt kapom sok embertől hogy lusta vagyok, amiért nincs állásom.

Hála az égnek nagyon szerencsés vagyok és nem kell dolgoznom, én úgy érzem, hogy életrevaló vagyok ettől függetlenül.

Mi a véleményetek erről?



2020. dec. 16. 21:52
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#9 Nagyszerű dolog, bár én más területen tevékenykedem, a szexualitáshoz semmi köze nincs!
2020. dec. 16. 22:10
 12/20 anonim ***** válasza:
20%
Akkor kaszinózól xDD
2020. dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
#4 Saját házam van, örököltem. Erre már nem kell félretennem.
2020. dec. 16. 22:12
 14/20 anonim ***** válasza:
85%

Azt miért kell kiemelni, hogy nő vagy? Szerintem egy férfinek is ugyanúgy mondanák. Meg mégis kik mondják ezt? Főleg, ha van saját bevételed.

Mások munka mellett csinálják meg a leírt dolgokat, szóval ezeknek a megemlítését sem értem, mert nem egy nagy dolog.


Tapasztalatszerzés miatt jó dolgozni. Ha bedől az üzlet, akkor nem mindegy, hogy fel tudsz-e mutatni bármilyen tapasztalatot.

Az is fontos, hogy mennyi félretett pénzed van. Nem mindegy, hogy minden hónapban bejön x Ft és azt el is költöd vagy folyamatosan tudsz félrerakni. Be tudsz vállalni egy hirtelen nagy kiadást? Vagy el tudnál élni belőle fél évig mindenféle nélkülözés nélkül?

2020. dec. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
61%

Nyílván okkal nem írod le mivel foglalkozol, de ez nem gond. Pénzt szerzel belőle, ennyi.


Szerintem ha ez hosszútávon működő dolog, és képes vagy szakmailag fejlődni benne, akkor teljesen rendben van.


A talpraesettséged, ügyességed igazán nagy dolog, szerintem.


Ne érdekeljen mások mit gondolnak, ha "dolgoznál" is, biztos lenne olyan ember aki szerint az nem munka.

2020. dec. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
40%
Nem akarok tapintatlan lenni, de tényleg leírhatnád hogy mit dolgozol, mert mostmár felcsigáztál:D Ez úgyis csak egy anonim oldal
2020. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem valami tőzsdeszerű dolog.
2020. dec. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
89%

Dehogy tőzsde!

Gyaníthatóan valamelyik oldalon van egy csomó félhülye női követője, akik benyalják a fizetett reklámjait.

Egy okos nő jól meg tud élni manapság abból, ha van pár ezer idióta női követője akik őt akarják majmolni mindenben.

Ugye, eltaláltam?!

2020. dec. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
életrevaló xd
2021. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
33%

A nők kihasználják és jól megélnek a buta férfiakból,

a kérdező meg nő létére szintén jól megél a buta nőkből.

Megtalálta a piaci rést!


(A lábuk között.)

2021. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!