Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám őt elfelejteni?

Hogy tudnám őt elfelejteni?

Figyelt kérdés

6 évvel ezelőtt a munkahelyemen megismerkedtem egy férfival. Hosszabb idő után testi kapcsolat alakult ki közöttünk. Ő fiatalabb volt, én idősebb tőle 6 évvel. Éreztem, hogy ez zavarja őt.

Emiatt igazából csak titokban találkoztunk. Szerettem vele lenni, hozzábújni, ölelni, szeretni.

Ő nem vállalt fel engem...én felmondtam, és elköltöztem.


Viszont nincs olyan nap, hogy ne jutna eszembe.

Mikor mástól megtudtam, hogy jól alakultak a munkahelyi dolgai, jó érzéssel töltött el. Örültem neki...közben pedig keserűség is járta át a szívemet.


Érzett valaki hasonlóan? Elmúlik ez valaha?


2020. dec. 19. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudnád elfelejteni, hogy nem áltatod magad azzal, hogy a 6 év korkülönbség volt az oka ennek..
2020. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
6 év az nem különbség, más gondja volt veled, nem ez. Vagy nagyon gyerekes még, vagy csak szexre kellettél neki.
2020. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!