Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik a'90es èvekben nőttek...

Akik a'90es èvekben nőttek fel, nèztètek a Boci ès Pipi mesét?

Figyelt kérdés

Èn 91es vagyok, imádtam ezt a mesét. Múltkor eszembe jutott, nem is tudom hogy vagy honnan.

Nekem így közel 30 èvesen esett le hogy az tele volt sex utalàsokkal, nektek sem esett le anno semmi ebből?


2020. dec. 21. 14:07
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
76%
Én imádtam😅🥰
2020. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
64%

Én 92-es vagyok, és én is nagyon szerettem. 😅😅

Persze, így utólag visszanézve már teljesen másképp hat a mese, de nekem nagy kedvencem volt. 😅

Ezen kívül még a pindúr pandúrokat szerettem nagyon :D

2020. dec. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%

A 6. választ én írtam, miért lettem lepontozva? Apám történész, anyám ügyvéd, van egy értékrend a családunkban, amibe az ilyen legalja rajzfilmek nem férnek bele. A szüleimnek hála a Grimm meséken, Mark Twain művein, és Weöres Sándor versein nőttem fel, ezt adom tovább a gyerekeimnek is.


Elég baj, hogy a legtöbb helyen csak lecseszik a gyerkőcöt a TV elé, oszt had nézzen össze-vissza minden mocskot.

2020. dec. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
88%
#13 azért, mert olyan magasan lebegsz a föld fölött, hogy néha nem árt, ha legalább egy ilyen online felületen kapsz visszajelzést arról, hogy ideje visszább venni :D
2020. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
81%
Én 2002-es vagyok, de még én is néztem ha ment a CartoonNetworkon:D
2020. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
64%
Akik ennyire hangoztatják hogy ilyen olyan értelmiségiek a szüleik, na nekik pont nem azok:)
2020. dec. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert egy undormány rajzfilm volt, undormány grafikával, konkrétan az egész egy gusztustalanság volt az összes epizóddal, a karakterek meg szimplán olyanok voltak, mintha értelmi fogyik alkották volna meg őket hasonló felfogásúaknak. Azóta sem értem, mi a frászt lehetett benne egyáltalán ennyire szeretni.
2020. dec. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
27%

"Akik ennyire hangoztatják hogy ilyen olyan értelmiségiek a szüleik, na nekik pont nem azok:)"


Azt hangoztatom, ami az igazság.

2020. dec. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is 91-es vagyok. Sok ilyen agyf@sz mesét néztem. Boci és Pipi, Jim Button amiben volt az a sárkány ,aki nem tudott röhögni. Papyrus, Diabolic, az a két egér akik meghódítani akarják a Földet, ha megölnek se jut eszembe a címe. Ja meg az a kalózos akármi a Jónás Ritával, azt szerettem. Na meg a Sailor Moon, Született kémek. Így visszatekintve elég ciki mesék voltak.
2020. dec. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
78%

Itt mindenki le van pontozva amint látom. Ha nézte akkor azért, ha nem, akkor meg azért. :D


13-as! Nem azért lettél lepontozva, mert a te szüleid nem engedték, hogy ilyeneket nézz. Hanem azért, mert becsmérlően beszélsz azokról a szülőkről, akik hagyták a gyerekeiknek, hogy ezt nézzék.

Semmi gond nincs azzal, hogy a te szüleid úgy neveltek, hogy ezt nem nézhetted, és te is így fogod nevelni a gyerekeid.

A gond azzal van, hogy lenézed a többieket, pedig senki nem kérte, hogy alkoss véleményt azokról a szülőkről akik megengedték, hogy a gyerekeik ezt nézzék. :)

2020. dec. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!