Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik a'90es èvekben nőttek...

Akik a'90es èvekben nőttek fel, nèztètek a Boci ès Pipi mesét?

Figyelt kérdés

Èn 91es vagyok, imádtam ezt a mesét. Múltkor eszembe jutott, nem is tudom hogy vagy honnan.

Nekem így közel 30 èvesen esett le hogy az tele volt sex utalàsokkal, nektek sem esett le anno semmi ebből?


2020. dec. 21. 14:07
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

19-es!! Köszi,most eszembe juttattad a régi kedvenceimet :D

Én is imádtam a Jim Buttont, a Sailor Moont, a Papyrust meg a Született kémeket :D A patkányok akik világuralomra akartak törni, azok a Bunkó és a Vész voltak. :D

2020. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy Sailor Moont vagy egy Született kémeket... a Jónás Ritás reggeli cuccot pláne nem tenném egy szintre a Boci és Pipi szintű undormányokkal.

Persze, a gyerekmesék bugyuták felnőtt fejjel, de a bugyuta meg a trágár szexista ordenáréság nem ugyanaz.

2020. dec. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

"az a két egér akik meghódítani akarják a Földet"

Azok a Bunkó és a Vész voltak és az Animánia egyik részsorozata volt.


Bocs az offért: Régi Nickelodeont nézett valaki?

Kablam! (azon belül akciócsoport most, Prometheus és Bob), Ren és stimpy show, Macseb, Rocco's modern life, Kenan és Kel... stb.. Ezek voltak régen még a nagyon jók!

2020. dec. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
65%
13# azért vagy lepontozva mert egy gusztustalan lenéző sznob vagy
2020. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
69%

91-es vagyok. Néztem, de túl mély nyomot nem hagyott bennem. Fel tudom idézni, hogy nézett ki, de kb. egy részre se emlékszek konkrétan. :D (Lám, én ezt néztem, nem Weöres Sándor verseket olvastam, mégis ember lettem.)


Nekem egyébként a Varázslatos iskolabusz volt a kedvencem a Minimaxról. :D

2020. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Nekem nagy kedvenc volt még a Bátor a gyáva kutya:D

Ilyen este kilenc-tíz felé mehetett mindig a CartoonNetworkon(?) és mindig úgy fostam utána aludni hogy az nem igaz:D

2020. dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Igen, egyik nagy kedvencem, mostanság is szoktam nézni. Imádom az ilyesféle szürreális hülyeségeket.
2020. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Laylah ***** válasza:

'90-es vagyok, azt nem mondom, hogy néztem, de láttam belőle pár részt. :) Ugyanígy megvan a Totally Spies (Született kémek), Pindúr Pandúrok, Jack a kalóz, Rube a csodabogár, Sailor Moon, Papyrusból nem láttam, csak 1-2 részt sajnos.

De az én kedvenceim a Gumimacik, a Kacsamesék és a Donald kacsa voltak. A Micimackót a mai napig rühellem, nem tudom, miért.

A kérdésre válaszolva nem, nem tűnt fel egy utalás sem.

2021. jan. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
De érdekes, én is 90-es vagyok, és én egész más rajzfilmekre emlékszem, mint amiket itt felsoroltatok. A címükre már nem mindnek emlékszem, de volt többek között Dragon Ball, Lili a virágangyal, Juharfalva lakói, Manóvári manók, Candy Candy, aztán volt a másik árva lányos sorozat, amiben a nagylábú pasasnak írogat leveleket a lány, meg volt a focis srác, a röplabdás lány, meg persze a Disney sorozatok, Kis hableány, Aladdin, Balu kapitány stb.
2021. jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
A Dragon Ball-t és a Candy Candy-t én is néztem, sőt, én 8-9 éves kisfiúként szerelmes voltam Candy-be! xD
2021. jan. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!