Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amúgy én mindig furának...

Amúgy én mindig furának tartottam, amikor valaki azt mondja, hogy ő nem ütne meg egy nőt. Miért pont nőt? Egy nő meg tudja védeni magát. De mi van egy védtelen gyerekkel? Vagy egy rokkanttal? Vagy az állatokkal? Azokat megütné?

Figyelt kérdés
2020. dec. 25. 18:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

"Kulturált ember eleve nem üt meg senkit,"


OK, de aki kiemeli, hogy nőt nem ütne meg, az evvel kijelenti, hogy van akiket megütne.

2020. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Azt te mégis honnan tudod, hogy egy átlagos testalkatú nő meg tudja magát védeni? Úgy, hogy még sosem kellett verekednie?
2020. dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
30%

"OK, de aki kiemeli, hogy nőt nem ütne meg, az evvel kijelenti, hogy van akiket megütne."


Igen, és azzal, hogy azt mondja, egy egészséges felnőtt nőt nem üt meg, kifejezi a nem ostobák számára, hogy se gyereket, se öreget, se beteget nem üt meg.


Azt jelenti, hogy férfiakat megütne, ha beleállnak.

2020. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

"kifejezi a nem ostobák számára,"


Te ezzel most a kérdezőt is annak minősítetted, hiszen nem ismerte fel a szerinted ott rejlő tartalmat. Boldog Karácsonyt

2020. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Girlll3 ***** válasza:
Mert gyengébb és a nők hiába nagy darab is van köztük, nem tudják megvédeni magukat. És még ha kekec is egy nő és ütöget is, akkor is egy értelmes férfi otthagyja, de nem kezdi el verni, hiszen sokkal nagyobbat tud ütni, mint a nő. Ennyi. Egyébként van valami nemes abban, hogy egy férfi megvéd egy nőt, előre engedi, stb. A férfi testi fölénye nem arra lett kitalálva, hogy a nőt verje, hanem éppen ellenkezőleg, hogy megvédje. Csak az a baj, hogy sok férfi ezt nem így gondolja és visszaél a testi erejével és bántja a gyengébbet. Ami lássuk be, hogy nem férfias. A gyengébbel szemben erősnek lenni, nem kunszt, inkább gusztustalan, visszataszító. És itt jönnek képbe az állatok és a gyerekek. Ők is gyengébbek. És hát, szerintem az, aki így lép fel a gyengébbekkel szemben, az vagy nem tudja kontrollálni a haragját vagy gonosz.
2020. dec. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

"Te ezzel most a kérdezőt is annak minősítetted, hiszen nem ismerte fel a szerinted ott rejlő tartalmat."


Köszönöm, Captain Obvious, hogy rámutattál erre.

2020. dec. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
#16 csak felhivtam a figyelmet, hogy karacsonykor is milyen bunkók az emberek.
2020. dec. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 remetdol ***** válasza:

"szerintem úgy értik ezt a mondást, h gyengébbet nem."


Szerinted. Más szerint meg nem úgy.

2020. dec. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

"csak felhivtam a figyelmet, hogy karacsonykor is milyen bunkók az emberek"


Imádom a karácsonyt, de a dátum miatt nem fogom megjátszani magam, és tolerálni az idiótákat.

2020. dec. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Pedig te se vagy több.
2020. dec. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!