Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal, ha...

Mit kezdjek magammal, ha semmi, sehogy nem jó?

Figyelt kérdés
Abba már beletörődtem, hogy egy kemény Reset-et kell nyomnom a jelenlegi életemre, most nem az a legnagyobb problémám. Munkanélküli vagyok, egész nap csak döglök itthon, hiába töltök órákat a munkakereséssel, jelenleg a környékünkön nem valami nagy szám, vagy a végzettségem nem megfelelő, vagy nemem. A nagytakarításon, nagymosáson már túl vagyok, néha felkelek azért, hogy egyek pár falatot, vagy letusoljak, de ennyi. Az interneten semmit nem találok, ami érdekelne, semmi nem köt le, csak ülök, nézem a háttérképem, és már fáj a fejem az unalomtól, meg a rengeteg erőltetett alvástól (addig sem gondolkozom legalább). Vagy 25 filmet megnéztem már az elmúlt héten, több könyvet is kiolvastam, de továbbra is azt érzem, hogy még az ébrenlét is megterhelő, nincs kedvem, nincs értelme ébren lenni.
2020. dec. 28. 15:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Blogot vezettem régebben egy témáról, de abbahagytam, mert senkit sem érdekelt.
2020. dec. 28. 15:43
 2/4 anonim ***** válasza:

Átérezem a helyzeted,teljesen ugyan ez van velem is.

Menj el sétálni a természetbe,jótékony hatása van,öltözz fel jól,holnap én is ezt teszem,napi szinten 20-30 perc minimum.

Tudom rossz az idő,van amikor esik is vagy sár van,szerintem muszáj ki szellőztetni a fejünket és nem lehet mindig minden szép.


Kezdj el otthon tornászni reggelenként,tusolj le majd csinálj valami kiadós kaját ez nagyon is számít.

Aztán jöhet a séta.


Kezd el ki találni mihez volna egy kis kedved?

Aztán próbálkozz azzal.

Mérlegeld az életedet,mi az amit jó volna el érned?

Olyan célokat tűzz ki ami örömet ad.

Én szeretnék megtanulni sütni,főzni csak lenne olyan ember akinek van ideje ezeket megmutatni, de hát egyedül is meg tudom csinálni.

Fejlezd magadat olyan témában ami esetleg megfog,érdekel.

Pl önismeretnek van értelme,én most éppen ebbe fogok bele kezdeni,fontos hogy először saját magunkat ismerjük meg,ezekután jöhet a többi,amíg nem ismerjük önmagunkat addig csak vagyunk, lehet hülyeségnek tűnik de veszteni valóm nincs vele,inkább a nyerni tudok rajta.

Az élet egy játék amit játszani kell.

Lehetünk robotok,vegetálhatunk életünk végéig de boldogok is lehetünk.

Így 22 évesen ezt gondolom.

Te mit gondolsz az életről,magadról?

Nagyon érdekelne mivel te is ebben a helyzetben vagy.

2020. dec. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az kell neked, hogy kicsit kimenj a szabadba a haverokkal.

Egész nap otthon vagy, nem csinálsz semmit.

Régebben sem akkor érezted jól magad, amikor egész nap tv-t néztél.


Csak most a vírus miatt nem lehet csinálni semmit.

2020. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miújság kérdező?

Jobban vagy már?

2020. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!